Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak többségének nehézség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többségének nehézséget okoz a partnerének kielégítése pénisszel?

Figyelt kérdés

Nem akarok regényt írni, a kérdés miatt de számomra ez újdonság volt mint info, és hogy állítólag mérettől függetlenül gyakori probléma.

Ez mennyire igaz?


Nyilván elsősorban nők válaszát várnám mert a férfiak többsége valószínűleg nem mondana igazat ebben a kérdésben már ha tényleg igaz.



2023. febr. 22. 15:09
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
76%

20-as, osrobaságokat beszélsz!


Először is a 3 perc az csak az önző nyomiknál 3 perc. Legtöbben képesek lennének normál ideig~. De igen, képesek lennének, ha mondom. Semmi más nem kell hozzá, mint akaraterő + pici önismeret (gyakorlás sem árt, de attól hogy valaki sok csajjal volt még ugyan úgy lehet gyorstüzelő és önző)


Továbbá: a nők legnagyobb részének sem kell fél óra. 18-20 perc elég (egy tanulmányban olvastam talán, saját tapasztalataim szerint még ennyi idő sem kell). Aki annyi idő alatt nem megy el (ez az aktus nettó ideje), az 2 óra alatt sem fog.


Vagy rosszul csinálnak vele valamit, vagy a pénisz nem passzol hozzá, vagy az előjátékkal volt gond, esetleg nem tudja magát elengedni.


Nyilván lehet gyerekkori trauma is vagy egyéb frusztráció, és természetesen van akinek nem elég érzékeny ott bent hogy el tudjon élvezni. Ők akik TÉNYLEG képtelenek a hüvelyi orgazmusra. De szerintem ők jóval kevesebben lehetnek, mint a nők 50% -a!!!


Üdv, a 4-es

2023. febr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%

"Voltam már olyan nővel akinek előttem 7-8 pasival volt, és egyikkel sem ment neki. Velem igen."


Bocs, hogy most kell megtudnod de mindenkinek ezt mondjuk.

2023. febr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%

22es

Sajnos kedves emberünk túl hiszékeny. :((

2023. febr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
0%

22 te sem vagy értelmes, tisztességes csaj, ez már biztos.


23 bólogassál csak a semmire!

Egész életedben ezt tetted. Tudod a hüvelyi orgazmus nem alapjog. El kell érni. Tenni kell érte (fiúnak, és lánynak is). Te eddig mit tettél érte? 🤔

2023. febr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, mindenki mond olyat a párjának ami csak egonövelő bullshit. :)
2023. febr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik, hogy 24es sajnos nem a legélesebb kés a fiókban. :/

De nem baj, egyszer csak leesik neki.

2023. febr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
23%

Elég éles vagyok, 26-os.

De nem kallódom fiókban, nagy tékozlás lenne 😎

2023. febr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
96%
Hát egy ilyen hőst tényleg kár lenne a fiókban hagyni hogy porosodjon. Még szerencse, hogy aktív vagy és a partnereid több, mint felének elérted a hüvelyi orgazmust.💀
2023. febr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
96%
Emberünk kicsit el van szállva magától, de nem baj mert mi így szeretjük! 🥰
2023. febr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
14%

Nem vagyok elszállva. Nagyon mérgező a magadfajta, aki úgy akár -relatív- feljebb kerülni, hogy elkezdi lehúzni a másikat.


Én nem így jutok magasabbra. Miért olyan nagy bűn ez? 🤔

2023. febr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!