Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért összeegyeztethetetlen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért összeegyeztethetetlen a szex terén minőség és a mennyiség a nők többségének?

Figyelt kérdés
Miből fakadnak ezek a korlátok?

2022. okt. 13. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát van az hogy hiába harcra kész többször a pasi de minőségben nem egy hűhó


Aztán van az mikor fúúú nagyon jó a pasi ráérez mi meg hogy stb

Tehát minőségi . Viszont valamilyen oknál fogva ritkábban tudtok együtt lenni



Ritka mikor a minőség és a mennyiség egyensúlyban van

2022. okt. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó, akkor csak én nem értem a kérdést. Elmagyaráznád, pontosan mire gondolsz?


Nő vagyok, szeretem a minőségi szexet, amikor felszabadultan élvezhetjük egymást, kölcsönös örömszerzés a cél, nincs teljesítménykényszer, de van kommunikáció.


Mennyiséget tekintve végképp tanácstalan vagyok: arra irányul a kérdés, hogy kapcsolatban milyen gyakorisággal művelnénk szívesen, vagy arra, hogy egy alkalom során hányszor vagy mennyi ideig...?


A minőséget illetően több olyan problémával találkoztam már, amik miatt elment a kedvem a folytatástól:

- nulla kommunikáció: ilyenkor az illető vagy gátlásos, vagy annyira tapasztaltnak véli magát, aki jobban tudja, mi jó nekem, mint én, illetve fordítva sem nagyon hajlandó érdemben visszajelezni, mert pont jó amit és ahogy csinálom, ami azért kizárt, hogy mindig úgy legyen.


- merevedési zavar, ami miatt látványosan zavarba jön, kétségbe esik (ha többedik alkalommal történik, akkor végképp világvége), és nőként sem épp önbizalomfokozó


- gyorstüzelés (nem, kézzel/szájjal egyáltalán nem ugyanolyan utána)



- passzivitás (szóban is, (nem)tettekben is), közben persze élvezi és van orgazmusa is, de a némasággal együtt irtó hülye érzés, nagyjából olyan, mint maszturbálni, de a másik azért nem segédeszköz...!


- a tisztázott határok figyelmen kívül hagyása (teljes bizalomvesztést okoz, kár a gőzért onnantól)

2022. okt. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!