Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Önző a szexben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző a szexben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Parommal masfel eve vagyunk egyutt, es nem mondanam jonak a szexualis eletunket. Nincs semmi elojatek, vagyis van, ami abbol all, hogy en csinalom neki oralisan, o nekem semmit. Az analban is meg tudtuk egyezni, viszont ha neha-neha visszautasitom akkor abba is hagyjuk az egeszet es megsertodik. Ezt azert eleg onzosegnek erzem, nem volt egy orgazmusom sem vele szex kozben, igaz vaginalis meg sosem volt viszont csiklo orgazmusom volt szinte mindig az elozo kapcsolataimban. Van ertelme belemenni ebbe a temaba vele? Hihetetlen szamomra hogy oszinten nen zavarja, hogy orgazmus kozelebe sem kerit soha?



2023. febr. 16. 13:34
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
100%

"Ha számtalan pasi vágyik rád nem ragadsz benne egy szar kapcsolatban. Ez ilyen."

Nem, ez nem ilyen, ez rohadtul nem függ össze. Te konkrétan azt nem érted b@szki,hogy hogy működnek az emberek.

2023. febr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
0%

Hát persze, összejössz valakivel, aki szarik rád szex közben, aztán holnap is, holnapután is, ezért beleszeretsz még jobban és tűröd, hogy az önbecsülésed még rombolja is. taps taps


VAGY


Ritkán néz rád valaki ezért ha mégis ragaszkodsz, akkor is ha rossz.


Ti aztán értitek, a nyomorék aki meg képet kért privétban, tanuljon már meg olvasni, mondtam, hogy homároknak nem küldök.

Nők meg előtte igazolják, hogy nők. Köszönöm.


Zártam is, túl sok itt az okos.

2023. febr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
100%
Majd igazolják a nők, hogy nők, őrmester úr, jelentjük!
2023. febr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
100%

52. Nő vagyok. Veled ellentétben van bennem együttérzés. Kérlek ne itt fröcsögj már habzó szájjal, amiért rád egy nő sem kíváncsi az életben.. vajon miért?


Incel hozzáállás 😂🤡🤦🏻‍♀️

2023. febr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
82%

Incelkém, mondd csak, te melyik univerzumban élsz? Ha nem jöttél volna rá, hogy hogy működnek a dolgok, elmondom. Pasikánk az elején teszi a szépet, elviszi a nőt ide-oda, leígéri a csillagokat is az égből. A nő azt hiszi, hogy megtalálta az igazit, naná, hogy beleszeret, főleg, ha ez neki az első komolyabb kapcsolata. Sor kerül az első szexre, ott talán még valamennyire odateszi magát a pasi. A nő így sem igazán élvezi, de próbál a pozitívumokra koncentrálni. Idővel összeköltöznek, majd eltelnek hónapok, évek, de semmi sem változik, minden a férfiról szól, a hétvégi étterembe járások is elmaradoznak és az ígéretek is csak üres ígéretek maradnak. A nő továbbra is szerelmes, de egyben csalódott is, hitegeti magát, hogy hátha valami csoda folytán majd jobb lesz. A pasinak meg tökéletesen megfelel a helyzet, van, aki mosson-főzzön-takarítson rá, és időnként, ha rájön, akkor ki is élheti rajta a vágyait, a nő meg majd megoldja magának, ahogy tudja.

Igen, leegyszerűsítettem a dolgot. Lehet, hogy a kérdezőéknél nem ennyire szélsőséges a helyzet, de sok megkeseredett házasság vagy párkapcsolat van, ami sajnos így „működik”.

Sajnálom, hogy te ezt nem látod és hogy te csak egy megkeseredett nőgyűlölő vagy, aki a homofóbiáját is itt éli ki. A toxikus maszkulinitás mintapéldánya. Nem itt kell kiélni a különböző komplexusaidat, ha valami bántja a kis lelked, akkor menj el pszichológushoz.

2023. febr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a kommenteket! Utolso, pontosan ez a helyzet. Az elejen tette a szepet stb es igen elsore sem volt hatalmas durranas a szex, de akkor meg biztam benne hogy idovel valtozni fog, kerestem az okokat, volt, hogy jonak ereztem es ezekbe az alkalmakba kapaszkodtam.

Aki meg a kulsomet kerdojelezi tegye egeszseggel, ha eloben talalkoznank valoszinuleg eszre sem vennelek.

Oszinten jol esik, hogy nem tamadtok hanem segitetek felnyitni a szememet, maris mashogy allok az egeszhez hozza.

2023. febr. 17. 16:50
 57/57 anonim ***** válasza:
100%
Erős legyél!!!
2023. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!