Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Önző a szexben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző a szexben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Parommal masfel eve vagyunk egyutt, es nem mondanam jonak a szexualis eletunket. Nincs semmi elojatek, vagyis van, ami abbol all, hogy en csinalom neki oralisan, o nekem semmit. Az analban is meg tudtuk egyezni, viszont ha neha-neha visszautasitom akkor abba is hagyjuk az egeszet es megsertodik. Ezt azert eleg onzosegnek erzem, nem volt egy orgazmusom sem vele szex kozben, igaz vaginalis meg sosem volt viszont csiklo orgazmusom volt szinte mindig az elozo kapcsolataimban. Van ertelme belemenni ebbe a temaba vele? Hihetetlen szamomra hogy oszinten nen zavarja, hogy orgazmus kozelebe sem kerit soha?



2023. febr. 16. 13:34
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
0%

Hú de okos vagy de azt nem sikerült felfogni, hogy a kényszer miatt van vele, legalább nincs egyedül.

A szebb emberek válogathatnak te tökkelütött, meg akik felpontozzák az ilyen baromságokat, az enyém meg lehúzzák mert nem értik.

2023. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
84%

#31

Azért nem hagyja el, mert függ tőle, mert egyedül instabil, ebből adódóan valószínűleg félénk is.

Nem azért nem hagyja el ezt a f@szfej csávót, mert csúnya, és nem találna mást (mert amúgy a csúnyák is találnak), hanem azért, mert elhitte magáról, hogy ő nem ér semmit, ergo nem kell senkinek.

Értettem, amit mondtál, továbbra is hülyeség.

2023. febr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
0%

A kérdező nem reagál, ami az én verziómat erősíti :).

Nem szégyen a kinézet, az már inkább, ha pl. nem akar lefogyni.

2023. febr. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
87%
#33: Nyilván, ha valaki nem lóg 24/7 a gyakorin, akkor neked van igazad. Meg az is a te verziódat erősíti, hogy 0%-ra vagy leszavazva. A fat shamingedet tartsd meg a négy fal között. Egy szánalmas, utolsó senki vagy.
2023. febr. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
0%

Igen, mert az igazság mindig a többségnél van :) Ezért nyer a fidesz is :)

Bár lehetnék akkor valaki egyszer, mint te :) Muhahahahaha

2023. febr. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
94%

29. Nem szégyenled magad? Konkrétan áldozat hibáztató vagy, undorító!


Szállj magadba és a saját házad táján sepregess!

2023. febr. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
100%

31,33,35


Küldj már egy képet magadról! Te biztos 6% bodyfat-el és kockás hassal dumálsz itt. Nem esik le neked hogy senki szerint nincs igazad? Ez nem a többség! Ez te versus mindenki. Senkit nem érdekel a felszínes, undorító véleményed. Hordd el magad, te nyomor*k..


De tudod mit? Én is voltam ilyen kapcsolatban. Nem vagyok 100 kg és aranyos arcom van, kedves vagyok és sportolok. Mégis másfél éven keresztül hasonló kapcsolatban voltam. Én futottam a másik után, én tettem meg mindent a kapcsolatért és a kapcsolatban és a szexben sem kaptam vissza semmit. Nem volt orál, nem volt számomra semmi. Aztán jöttem rá, hogy ez így nem jó és dobtam a srácot.


Nem vettem észre hogy én sem fogom őt jó útra terelni, így elváltak útjaink.

2023. febr. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 A kérdező kommentje:

Szerintem sem azon mulik, hogy ki milyen jo no.. nyilvan mindenkinek mas az idealja, de nincs arrol szo hogy nem lennek eleg vonzo, adok a kulsomre, kondiba jarok heti haromszor figyelek a taplalkozasra, egyetemre jarok dolgozok mellette, fodrasz pilla korom stb minden van ha ez megnyugtat, de ha nem lenne mindez akkor sem erdemelnem ezt. Remelem megnyugodtal, hogy nem felelek meg az altalad leirtaknak es megdontottem a nagyon jol megindokolt teoriadat:)

Koszonom szepen a normalisan valaszoloknak, valoban fogalma sincsen a kedves kommentelonek milyen nehez egy ilyen helyzetbol kiszallni. Nem tagadom biztos van ezek alapjan onertekelesi es kotodesi problemam, de ha kepben lennel akkor tudnad hogy ez nem a kulson mulik..

2023. febr. 17. 08:25
 39/57 A kérdező kommentje:
A masik meg hogy en valasztottam ot, nem azert vagyok vele mert csak o maradt stb, az elejen nagyon odaado volt es hihetetlenul kedves, nem az eleje ota volt ilyen ez a kapcsolat, igy tud az ember egy ilyen kapcsolatba belekerulni… mire elkezd megvaltozni a parod addigra meg mar teljesen beleszeretsz.
2023. febr. 17. 08:27
 40/57 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, remélem lesz erőd kilépni belőle❤️
2023. febr. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!