Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Önző a szexben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző a szexben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Parommal masfel eve vagyunk egyutt, es nem mondanam jonak a szexualis eletunket. Nincs semmi elojatek, vagyis van, ami abbol all, hogy en csinalom neki oralisan, o nekem semmit. Az analban is meg tudtuk egyezni, viszont ha neha-neha visszautasitom akkor abba is hagyjuk az egeszet es megsertodik. Ezt azert eleg onzosegnek erzem, nem volt egy orgazmusom sem vele szex kozben, igaz vaginalis meg sosem volt viszont csiklo orgazmusom volt szinte mindig az elozo kapcsolataimban. Van ertelme belemenni ebbe a temaba vele? Hihetetlen szamomra hogy oszinten nen zavarja, hogy orgazmus kozelebe sem kerit soha?



2023. febr. 16. 13:34
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
0%

"áldozathibáztató"


Pont az ellenkezője, épp azt próbáltam az eszetekbe vésni, hogy lehet más oka is a ragaszkodásnak. Tudod diszkóban is vannak csajok akikhez nem megy oda senki vagy csak a legundorítóbban viselkedő aljadék a végén.


A többségnél az igazság??? :D Az ész java nem a többségé, ahogy a pénz se, csak előbbivel mindenki meg van elégedve.


Kérdező, örülök, hogy adsz magadra, kár hogy a párodra nem.

2023. febr. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
68%

42. Küldj már egy képet, Már.Tökéletesvagyokéscssknekemlehetigazam


Na, gyerünk. Ha ekkora az arcod, vállald magad, ne egy védtelenbe rúgj bele! Te szánalmas hulladék..

2023. febr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:
Te nagyon megkeseredett lehetsz komolyan. De el kell fogadni, hogy sajnos vannak olyan emberek is, mint Te. Nem ez a tobbseg szerencsere a tapasztalatom szerint, de azert belebotlik az ember nehanapjan. Mint peldaul most.
2023. febr. 17. 09:54
 44/57 anonim ***** válasza:
70%

Lehet a külsőd szuper, de nagyon pici önbizalmad, önbecsülésed van. Ez a nagy baj veled. Tudod, a 3. ilyen rám nem figyelős aktus után - természetesen már az 1. után szóvá teszem, hogy halló én is itt vagyok ám, észre tetszett venni, hogy nem volt jó...?? - rúgtam volna ki a hapsit. Te meg 1,5 éve szétteszed a lábad az ő örömére. Utána ő elalszik, te meg befejezed magadnak, vagy hogy kell az ilyen nemi életet elképzelni?

És még megbeszélni se lehet vele a dolgokat. Ezt sem.

Ez neked miért is jó? Azon kívül, hogy gondolom azt érzed, nem is érdemelsz jobb bánásmódot és jobb szexet, odafigyelést. Különben hétszentség, hogy ezt nem tűrnéd 1,5 éve.

2023. febr. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
100%
44. Egy ilyen kapcsolatban sok esetben a nő ezt későn ismeri fel. Addig magát hibáztatja..
2023. febr. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
100%
Tudom. Ezért írtam ezt neki a 44-ben, amit.
2023. febr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 A kérdező kommentje:

Koszonom a kommenteloknek megegyszer akik megertik a helyzetemet!

Az itelkezo kommentelo nem tudja, hogy milyen amikor leepitik a kapcsolat alatt az embert es eszre sem veszed addig ameg tenyleg a nullaval egyenlo az onbecsulesed..

2023. febr. 17. 10:53
 48/57 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam a 44-ben az önbecsülésedről. Ha ítélkezésnek érezted, bocsánat, nem annak szántam. Csak a szemed felnyitni. Nem bírálni akartalak, van elég bajod így is.


Az elejétől leépítette az önbecsülésed. És már az elejétől nem figyelt rád. Hamar, amíg még nem voltál belesüllyedve, kellett volna pöckölni a pasast. De ez már nyilván mindegy.

2023. febr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
100%
48. Köszönöm a kérdező nevében is. Én írtam fentebb hogy hasonló cipőben voltam. Ha valaki fél év után szól nekem így, lehet azonnal dobtam volna akkor.. :(
2023. febr. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
0%

Ha kinyaltátok egymás seggét, veregessétek meg egymás vállát, hogy jól lepontoztatok :D


Kérdező, te valamit kamuzol itt vagy a külsőddel vagy egyéb. Ha számtalan pasi vágyik rád nem ragadsz benne egy szar kapcsolatban. Ez ilyen. Megmaradt volna egy éjszakásnak.

De letojom :)


Meg a véleményetek is egyébként :) Akinek kell kép, küldök, írjon rám. De csak nőknek, azt előtte bizonyítani kérem, ugye megértitek :D Homárok ne verjék rám :D

2023. febr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!