Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szerettek az anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szerettek az anális szexben? Illetve,aki nem,az miért nem?

Figyelt kérdés
2023. febr. 15. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Állítólag azt szeretik benne, hogy az a járat szűkebb. De akinek nem ár vékonyságú a farka, az szerintem nem igényli.

Nekem eszebe nem jutna "rossz lyukba" dugni, ha ott van a lucskos, forró punci!

2023. febr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Azt, hogy a nő élvezi, ez egyértelmű.
2023. febr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én csináltam az uj párommal most párszor, és nekem erzékbelileg nem is tunt olyan hatalmas waonak. Inkább maga a tudat, hogy hova engedte és akarta velem, az volt a nagy bumm. De erzesre, akkor is inkább a punci.

32F

2023. febr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Én nőként rendszeresen (heti 2-3 alkalommal) csinálom fenékbe a férjemmel. Mindkettőnknek nagyon jó, extra izgalmat ad. Imádja, hogy még szűkebb, mint a hüvelyem.
2023. febr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%
Jó érzés, hogy az előtte való napokon épp szorulásom volt, feltör végre a gejzír.
2023. febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Másképp jó mint punciba. Nem szoktuk sűrűn, hogy ne legyen megszokott (havi 1-2max)
2023. febr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Havi 1-2 az nem sűrű? Pfff...
2023. febr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
Úgy szűz marad a lány.
2023. febr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%

#8: Eléggé álszent dolog szűznek mondani egy olyan lányt, akinek punciban még nem járt farok, de análisan már szétcuccolták.

Meg aztán eléggé kitekert dolog anállal kezdeni...

2023. febr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!