Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Önző a szexben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző a szexben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Parommal masfel eve vagyunk egyutt, es nem mondanam jonak a szexualis eletunket. Nincs semmi elojatek, vagyis van, ami abbol all, hogy en csinalom neki oralisan, o nekem semmit. Az analban is meg tudtuk egyezni, viszont ha neha-neha visszautasitom akkor abba is hagyjuk az egeszet es megsertodik. Ezt azert eleg onzosegnek erzem, nem volt egy orgazmusom sem vele szex kozben, igaz vaginalis meg sosem volt viszont csiklo orgazmusom volt szinte mindig az elozo kapcsolataimban. Van ertelme belemenni ebbe a temaba vele? Hihetetlen szamomra hogy oszinten nen zavarja, hogy orgazmus kozelebe sem kerit soha?



2023. febr. 16. 13:34
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
96%
Minek töltesz el másfél évet egy ilyennel?
2023. febr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
100%

Egy beszélgetést megér.

Utána kuka ;)

2023. febr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy nem zavarja. Neki csak a saját élvezete fontos. Maszturbációs segédeszköz vagy ebben a kapcsolatban, nem társ.
2023. febr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
100%

#2

Az ilyen nem ér meg annyit se. Pontosan tudják ezek, hogy nem jó a nőnek, csak sz@rnak rá.

2023. febr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
100%
„nem mondanam jonak”, „onzosegnek erzem” – elég finoman fogalmazol. A pasid egy önző barom. Megpróbálhatsz vele beszélgetni, de szerintem esélytelen, legfeljebb ígéreteket kapsz majd, aztán nem változik semmi.
2023. febr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:
22L 24 F
2023. febr. 16. 13:47
 7/57 A kérdező kommentje:
Azert vagyok meg vele mert szeretem, viszont mar lehet kellemetlennek ereznem ha o probalna nekem oromet okozni, mert olyan szokatlan lenne es kinos hogy vegul nekem kellett erre “rakenyszeritenem”
2023. febr. 16. 13:49
 8/57 anonim ***** válasza:
100%
Ha továbbra is orgazmusok nélkül akarod leélni az életed, akkor maradj vele nyugodtan.
2023. febr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit egyoldalú a szexualis életetek,gondolom fiatal a pasi meg te is. Nem lesz jobb, ezt fogadd el és szerintem keress olyat akit érdekelsz is.

Nem tudnám elképzelni hogy a nő akivel vagyok egyszer vagy többször ne kapja meg az ágyban a magáét.

Ne tököld el az időt mert az rohamosan fogy. :)

Sikert!

2023. febr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit bocshogyélek-ember vagy, nemde? Te vele vagy, mert szereted, ő meg annyira sem figyel rád, hogy a szexben neked is jó legyen. És még te érzed magad kellemetlenül. Nem csoda, hogy kihasznál.
2023. febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!