Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért erőlteti rám a nyalast?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért erőlteti rám a nyalast?

Figyelt kérdés

En 29 vagyok ( nő) ő 43 ( férfi)

Szeretői viszonyban vagyunk ,vagyis egyfajta barátság extrákkal mivel mindketten szinglik vagyunk. Ő nem akar elkötelezödni es én nem is erőltettem a kapcsolatot.


Mással nem szexelünk,közös programok csak ritkán vannak.

Heti 2-3x találkozunk.


A problema nemrég kezdödött ,amikor kijelentette hogy soha többe nem fog megdugni es kereshetek mast magamnak (ami amúgy nem lenne nehéz) ha nem engedem hogy kinyaljon.


Erröl már beszeltünk, es mondtam neki hogy legutobb 8 éve engedtem meg az akkori paromnak hogy oralisan kielegitsen.

Számomra a nyalas sokkal intimebb,mint a behatolas.

Nekem egyszerűen nem megy.

Az elozo Normalis kapcsolataimban sem engedtem ,nem am hogy vele......


Lelki kotodest valt ki belolem es ő rengetegszer mondta hogy csak szexet szeretne tolem.

Probaltam megertetni vele a helyzetet,mondtam hogy attol is félek hogy szerelembe esnek, többé nem tudnék más ferfira koncentralni


O mégis ezzel zsarol es kizsarolta hogy kedden 30 masodpercig nyalhasson.

Vajon ezt miert teszi?

Állítasa szerint szeret nyalni de szerintem több qll a dolog mögött.


Talan erzelmileg zsarolni akar?

Manipulalni?

Elerni hogy mással már ne foglalkozzak többé es az ő személyes ......szexpartnere legyek amíg neki ez kenyelmes?


2023. febr. 12. 20:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
100%
Hívott mar, volt nálad ?
2023. febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 A kérdező kommentje:

Nem mert össze vesztünk.

Megirtam neki hogy tudod hogy azért nem akar velem lenni ,mert más is van neki ( amúgy nem hiszem, csak délután túl sok volt a gyakori :D )


O meg azt mondta hogy pszichopata vagyok, kepzelodok, elege van a vadaskodasaimbol, nem értem meg hogy nincs kapcsolatra szüksége stb...


Valaszul megirtam hogy csak nyugodtan dugdd az olcsó ri..ancaidat, amire azt felelte hogy en vagyok a legnagyobb ri..anc,es ahhoz is hülye vagyok hogy megertsem hogy mennyit stresszel a munkahelyen ,én meg a hülyesegeimmel b....atatom.


Ez még így ment egy darabig oda-vissza ,majd letiltott miutan megirta hogy mindig vadolom hogy van valakije pedig tényleg nincs es elege van belőlem.


Gondolom holnap majd ismét jelentkezik ,legkesöbb pár nap múlva, de most meg már nekem van elegem belőle.. eddig nem beszélt velem ilyen hangnemben es ez az egész rossz iranyba halad.


Csak az ertekes idomet fecserelem, mintha 3 életem lenne...

2023. febr. 13. 21:32
 63/72 A kérdező kommentje:

Rá gondolok es érzem azt a büdös ,allott cigi + izzadsag szagat. Rosszul is vagyok tőle.


En napi 2x zuhanyzok, fodraszhoz jarok ,szep ruhakat veszek ,40 ezres parfümöt veszek es utána olyannal fekszek le,aki után ha elmegy azonnal agynemut cserelek es zuhanyzok mert mindenhol ott marad a szaga.


Egyszerűen undorito, apolatlan ( de nyilvan kevesbbe taszito is van rajta, például szep a szeme) es mégis ő jatsza meg magát, es én nem kellek neki ....


Eleg vicces a pasi ,de majd 10 év múlva,amikor egyedul, a kis lakasaban büzölög es garantaltan nem fog kelleni a kutyanak sem ,akkor talan majd eszébe jutok hogy talán mégsem kellett volna velem így banni...

2023. febr. 13. 21:37
 64/72 anonim ***** válasza:
100%
Más is már csak röhögni jön ide?
2023. febr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
41%

Hát szívem, ha ilyen hideg rideg leckéztető, ott mas nő kell legyen a háttérben. Maskepp nem venne ennyire semmibe. Törné magát. Egyedul nem ülne , legtöbb pasi nem bírja a magányt , hogy jól megkeckéztessen, letiltson, hogy aztan verje magának

Nekem is fix fix ugyanezeket a vadakat mondta a pasim, aki megcsalt , hogy beteg vagyok, hogy gyanúsítom stb , nincs senkije, dolgozik stb.

2023. febr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
41%
Így maradtam evekig a kapcsolatban mert mar hittem, hogy túl gyanakvó vagyok
2023. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
41%
Valaki nagyon beesett neki most , nagyon összejött a szex
2023. febr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 A kérdező kommentje:
Hat ha valakinek van gusztusa a büzös testehez,a 10 Centis farkahoz meg ahhoz az 5 masodperces szexhez, annak valjek egeszsegere! Na megyek hanyni...
2023. febr. 13. 22:02
 69/72 anonim ***** válasza:
61%

Nem jó jel hogy ilyen flegma.

Tapasztalat azt mondja, hogy ha egy ferfi flegma lesz es letilt azt jelenti , hogy kiábrándult belőled es van másik.

Egy szerelmes ferfi nem tudna így viselkedni, ilyen elvágólagosan, ridegen, kalkuláltan, elmondja este es megismétli reggel ugyanazt a szöveget, hogy ez csak kötetlen kapcsolat stb , túl józan

2023. febr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
100%
Miért, a kérdező nem flegma?:)
2023. febr. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!