Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért erőlteti rám a nyalast?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért erőlteti rám a nyalast?

Figyelt kérdés

En 29 vagyok ( nő) ő 43 ( férfi)

Szeretői viszonyban vagyunk ,vagyis egyfajta barátság extrákkal mivel mindketten szinglik vagyunk. Ő nem akar elkötelezödni es én nem is erőltettem a kapcsolatot.


Mással nem szexelünk,közös programok csak ritkán vannak.

Heti 2-3x találkozunk.


A problema nemrég kezdödött ,amikor kijelentette hogy soha többe nem fog megdugni es kereshetek mast magamnak (ami amúgy nem lenne nehéz) ha nem engedem hogy kinyaljon.


Erröl már beszeltünk, es mondtam neki hogy legutobb 8 éve engedtem meg az akkori paromnak hogy oralisan kielegitsen.

Számomra a nyalas sokkal intimebb,mint a behatolas.

Nekem egyszerűen nem megy.

Az elozo Normalis kapcsolataimban sem engedtem ,nem am hogy vele......


Lelki kotodest valt ki belolem es ő rengetegszer mondta hogy csak szexet szeretne tolem.

Probaltam megertetni vele a helyzetet,mondtam hogy attol is félek hogy szerelembe esnek, többé nem tudnék más ferfira koncentralni


O mégis ezzel zsarol es kizsarolta hogy kedden 30 masodpercig nyalhasson.

Vajon ezt miert teszi?

Állítasa szerint szeret nyalni de szerintem több qll a dolog mögött.


Talan erzelmileg zsarolni akar?

Manipulalni?

Elerni hogy mással már ne foglalkozzak többé es az ő személyes ......szexpartnere legyek amíg neki ez kenyelmes?


2023. febr. 12. 20:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 A kérdező kommentje:
10, de mi van ha tenyleg nincs senkije csak egyszerűen nem akar kapcsolatot ?
2023. febr. 12. 21:24
 12/72 anonim ***** válasza:
76%
Akkor veled akarna lenni, élni.
2023. febr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 A kérdező kommentje:

Nem biztos.... vannak férfiak akik elvezik hogy szinglik.

Velem volt karácsonykor, a szülinapjan, velem lesz Valentin napon, általában itt is alszik. Egész nap kapcsolatban vagyunk messengeren keresztül, es amúgy sem egy csajozos Tipus. Nem buknak rá a nők

2023. febr. 12. 21:34
 14/72 anonim ***** válasza:
76%
Mesélhetsz magadnak végül is, én nem bánom. Elhitetheted magaddal, hogy fontos vagy neki.
2023. febr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 A kérdező kommentje:
Nem mondom hogy fontos vagyok neki, de a szexen kivül is foglalkozik velem. Például amikor nemrég korhazban voltam, qkkor is rengeteget segitett
2023. febr. 12. 21:43
 16/72 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod ezt érzelmi zsarolásnak hívják, a "ha szeretsz megteszed" és a másik véglete "ha nem teszed meg elhagylak". Az önző emberek tipikus manipulatív eszköze. Nem vall erős jellemre, korrekt személyiségre.

Ettől a pasi még nem fog hozzád jobban kötődni, aki ennyire könnyen elenged az bizony csak szexpartnernek tekint és nem is fog többnek nézni. Ebben a storyban te vagy aki beszerelmesedett nem a pasi - az viszont önző módon ki is használja.

2023. febr. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező tehát te azt mondod hogy csak szexkapcsolat . Semmi több . Most meg bizonygatod, hogy egyutt töltötitek az összes ünnepet, kórházban látogat, es egesz nap messengeren beszéltek. Akkor ez kapcsolat nem?

Mi hianyzik ebből?

Nem vállal fel az utcán?

Nem akar rád penzt költeni?

Occsón akarja?

Akkor most te 2 különböző realitást vazolsz fel 1 szexkapcsolat csak

2 folyton egyutt vagytok

Ja, ami meg nem volt meg, nem nyalt ki

Mert te mondtad hogy neked az a komoly kapcsolat, ha kinyal. Kéreted magad.

Mit szeretnel akkor ? Miutan kinyalt, megkérje a kezed

2023. febr. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
100%
En is jartam gyatra pasival aki úgymond nemhogy nem nők álma, hanem sarki gnóm, jaj de jó ez hű lesz gondoltam es folyton vonalban voltunk es folyton raert es vitt es hozott es ült a nyakamon es ki is nyalt. Es a mobiljat is ideadta es megis sorra járta a ferjes asszonyokat, özvegyeket es fiatal lányokat is, akik közül EGY SEM akarta felvállalni őt, azert lógott az én nyakamon , csak nyalatták vele a valagukat
2023. febr. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 A kérdező kommentje:

Úgy alakult hogy tegnap serelmeztem éjjel hogy nem írt hogy " jó ejszakat " pedig mindig szokott.

Kerdeztem hogy mit csinál, írt hogy tevezik.


Reggel írt egy üzenetet ,hogy mi csak baratok vagyunk extrákkal, semmi több. Nem erti azt sem hogy miert irogatunk minden nap, nem szeretne ezt sem.

Nem akar elkötelezödni, nem vagyok a baratnöje stb...


Tehát helyre tette az agyamban a dolgokat.


Valaszul megirtam hogy elfogadom az allaspontjat, de nekem ez a dolog nem felel meg.

Nem érem be 29 évesen ennyivel,nekem ez kevés.

Tudom hogy most fáj,de pár hét múlva még jobban fajna mert remenykednek hogy maskepp alakul ,úgyhogy jobbnak latom megszakitani a kapcsolatot Es esetleg pár hónap múlva baratok lehetünk ( mert amúgy tényleg jol elvoltunk es megertettuk egymást) de most jobb lesz ha nem beszélünk.


Erre annyit ír hogy megerti rendben van és minden jót kivan !


Annyira csunya és annyira folyamatosan ellenöriztem hogy nem hinnem hogy más is van a dologban ,csak ö mindig azt hangoztatta hogy ö azt csinál amit akar,oda megy ahova akar stb ... egy nö ne próbálja meg beszabalyozni.

Szeret szabad lenni ,fel a kapcsolattol.


Inkabb a szabadsagot valssztotta hekyettem.


Nos ,sajnos elegge rosszul esik de tudom hogy nekem így a jobb es idővel majd találok valakit aki Szeret felvallal es nem csak baratok leszünk extrakkal

2023. febr. 13. 07:41
 20/72 anonim ***** válasza:
100%
Neked ezzel az emberrel nem kell barátkoznod sem. Mi több, nem is kell vele szóba állni. Majd talál másik lukat, te meg másik férfit.
2023. febr. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!