Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért erőlteti rám a nyalast?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért erőlteti rám a nyalast?

Figyelt kérdés

En 29 vagyok ( nő) ő 43 ( férfi)

Szeretői viszonyban vagyunk ,vagyis egyfajta barátság extrákkal mivel mindketten szinglik vagyunk. Ő nem akar elkötelezödni es én nem is erőltettem a kapcsolatot.


Mással nem szexelünk,közös programok csak ritkán vannak.

Heti 2-3x találkozunk.


A problema nemrég kezdödött ,amikor kijelentette hogy soha többe nem fog megdugni es kereshetek mast magamnak (ami amúgy nem lenne nehéz) ha nem engedem hogy kinyaljon.


Erröl már beszeltünk, es mondtam neki hogy legutobb 8 éve engedtem meg az akkori paromnak hogy oralisan kielegitsen.

Számomra a nyalas sokkal intimebb,mint a behatolas.

Nekem egyszerűen nem megy.

Az elozo Normalis kapcsolataimban sem engedtem ,nem am hogy vele......


Lelki kotodest valt ki belolem es ő rengetegszer mondta hogy csak szexet szeretne tolem.

Probaltam megertetni vele a helyzetet,mondtam hogy attol is félek hogy szerelembe esnek, többé nem tudnék más ferfira koncentralni


O mégis ezzel zsarol es kizsarolta hogy kedden 30 masodpercig nyalhasson.

Vajon ezt miert teszi?

Állítasa szerint szeret nyalni de szerintem több qll a dolog mögött.


Talan erzelmileg zsarolni akar?

Manipulalni?

Elerni hogy mással már ne foglalkozzak többé es az ő személyes ......szexpartnere legyek amíg neki ez kenyelmes?


2023. febr. 12. 20:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
100%
Soha többé nem fog megdugni? Tovább se olvasom. Viszlát! Majd meg fog más.
2023. febr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
83%
Minden sorod egy redflag. Én komolyan nem értem mi jár itt néhány nőtársam fejében, miért hagyjátok magatokat?
2023. febr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 A kérdező kommentje:
Sajnos szeretem ....
2023. febr. 12. 20:45
 4/72 anonim ***** válasza:
81%

Ha mar szereted, akkor meg miert felsz, hogy megszereted? Mar szerelmes vagy bele. Ne hazudj magadnak ennyi. Masnak lehet, magadat ne hulyítsed. Azt akarod hallani, h azert akar kinyalni mert komolyan gondolja mar a kapcsolatot ő is. Megszeretett.

Miert kell ámítani magunkat, hogy ez csak szex? Felsz a visszautasítástól? A szex nagyon összeköt két embert es így normalis. Ha akarod, ha nem, a kötődés kialakul, mert a szexhez bizalom kell es intimitás , hogy el tudd engedni magad. Tehat egymas lelkén ígyis úgyis keresztülgázoltok ezzel. Mentalis, lelki kapcsolódás is kell a szexhez, ráhangolódás, tehat ne ámítsd magad mint egy h.lyegyerek

2023. febr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
85%
Ja, akkor ez már el van bszva.
2023. febr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
0%
A nyalással különben te zsaroltad, hogy nem engeded nyalatni, nehogy elkezdj kötődni. Es vartad, mint az üregi nyúl, ugrásra készen, hogy mikor akarja vegre mert akkor ez akar azt is jelentheti, hogy komolyan akar
2023. febr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 A kérdező kommentje:

Igen ,azt hittem hogy ezzel azt mondja hogy oke ,akkor legyen több köztünk de miutan felhoztam a temat, azt mondta hogy oke ,qkkor nem nyal ki ,de szex sem lesz többé.


Tehát abszolút nem akar kapcsolatot velem.

Ha szóba hozom hogy ez a barátság extrákkal hülyeseg egyenlőre megfelel a számomra, de mellette szeretnék ismerkedni mert nem latom ennek ertelmet hogy Heti 3x dugunk es kész, akkor ismét azzal fenyeget hogy akkor többé nem latom.


Nem ismerkedhetek,nem szexelhetek mással es biztosan tudom hogy ő sem teszi.

Kapcsolatot senkivel sem szeretne ,es be szeretne biztositani magát hogy ez a helyzet a leheto legtovabb fennalljon.


Ezért megprobalja elerni hogy megjobban kotodjek hozzá.

A szamara nincs ennél jobb dolog ,mint egy fiatalabb ,csinos nőt semmifele elkotelezodes nélkül megdugni amikor neki éppen kedve tamad.



Legalábbis én így latom

2023. febr. 12. 21:04
 8/72 anonim ***** válasza:
75%
Ó nagy Shekaspeare! Nyalni vagy nem nyalni, ezt itt a kveszcsön...
2023. febr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 A kérdező kommentje:
8, 😀
2023. febr. 12. 21:06
 10/72 anonim ***** válasza:
67%

En nem tenném annyira tűzbe a kezem, hogy masokkal nem megy el. Minden bizonnyal van neki valaki titkos, mert maskepp le akarna biztosítani magának.

Egy ferfi, akinek mas opciója nincs, mindent megtesz, hogy maga mellett tudja a biztos puncit. Lehet neki ott esetleg több unatkozó haziasszony, esetleg 1 házas nő, vagy mas csaj, aki nem akar komolyat. Ez henceg a nap vegen h hányat döntött meg aznap

Benned alakul ki a kötődés ez veszélyes játék.

2023. febr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!