Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért erőlteti rám a nyalast?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért erőlteti rám a nyalast?

Figyelt kérdés

En 29 vagyok ( nő) ő 43 ( férfi)

Szeretői viszonyban vagyunk ,vagyis egyfajta barátság extrákkal mivel mindketten szinglik vagyunk. Ő nem akar elkötelezödni es én nem is erőltettem a kapcsolatot.


Mással nem szexelünk,közös programok csak ritkán vannak.

Heti 2-3x találkozunk.


A problema nemrég kezdödött ,amikor kijelentette hogy soha többe nem fog megdugni es kereshetek mast magamnak (ami amúgy nem lenne nehéz) ha nem engedem hogy kinyaljon.


Erröl már beszeltünk, es mondtam neki hogy legutobb 8 éve engedtem meg az akkori paromnak hogy oralisan kielegitsen.

Számomra a nyalas sokkal intimebb,mint a behatolas.

Nekem egyszerűen nem megy.

Az elozo Normalis kapcsolataimban sem engedtem ,nem am hogy vele......


Lelki kotodest valt ki belolem es ő rengetegszer mondta hogy csak szexet szeretne tolem.

Probaltam megertetni vele a helyzetet,mondtam hogy attol is félek hogy szerelembe esnek, többé nem tudnék más ferfira koncentralni


O mégis ezzel zsarol es kizsarolta hogy kedden 30 masodpercig nyalhasson.

Vajon ezt miert teszi?

Állítasa szerint szeret nyalni de szerintem több qll a dolog mögött.


Talan erzelmileg zsarolni akar?

Manipulalni?

Elerni hogy mással már ne foglalkozzak többé es az ő személyes ......szexpartnere legyek amíg neki ez kenyelmes?


2023. febr. 12. 20:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
61%
Na akkor költött is rad, jártatok is az utcán. Jól van akkor .
2023. febr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 A kérdező kommentje:

Nincs jol. Megmondta vilagosqn hogy nem vagyunk együtt Es nem is akar ennél többet mint ami most van . Sőt.... már napi szinten irogatni sem akar.


Annyira fáj hogy így alakult

2023. febr. 13. 15:37
 43/72 anonim ***** válasza:
61%
Jobbat talált
2023. febr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
100%

Azert mert összeállsz egy olyan emberrel aki minden szempontból alattad van, még nem biztos, hogy neki te vagy az álomnő. Ez legyen tanulság . Nem éri meg es a kapcsolat úgyse tartana. Nem biztos, hogy rád vágyik legjobban azért. A másik meg hogy te se tudnál adni egy idő utan emiatt 100% ot, es ezt megérezné es frusztrált lenne

Plusz egy ilyen nemhogy hálás lenne , h szóba álltál, hanem azt fogja hinni, hogy azert vagy vele mert nem találtál jobbat, mert nem vagy elég jó ahhoz

2023. febr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 A kérdező kommentje:

44 , tudod rajtam is van hiba, de ki merem jelenteni hogy egy szexi ,ápolt no vagyok.

Hatalmas mellem van, szép böröm, jó alakom magas vagyok ,hosszú, ápolt hajam van ,stb...

Sokan nem szeretnenek kapcsolatot, lehet sokaknak nem tetszek annyira ,de a környezetemben a férfiak megfordulnak utánam, es 70% tulzas nélkül lefeküdne velem. ( ha nem több )


O nalam kicsivel alacsonyabb ,jó munkája van ,epitesz mernök, viszont sokkal idösebb nalam ,es elkepesztoen apolatlan ,büdös, nagy pocaku, kicsi a penisze es a szex sem jo vele.


Ahogy emlitettem ,voltak közös programok ,költött is rám, foglalkozott velem ,akkor is ha nem volt szex .

Sok időt töltöttünk együtt de amint megemlitem hogy nekem ez nem elég, behuzza a kezifeket, emlekeztet hogy mi a helyzet, es általában szakitas a vege.


Azon kívül hogy nem mondja ki ez tulajdonkeppen egy kapcsolat,csak nem lakunk együtt.


Ah elöbb megkerdeztem hogy miert nem akar velem lenni ,es azt mondta hogy az elkövetkezendö 5-10 evben senkivel sem szeretne lenni. Neki ez a barátság extrákkal dolog tökéletes, es nem akar ennél többet.


Indiaba, Marokkoba tervez utazasokat, hetvegente a haberjaival van ,szereti ezt a független életet.

Azt gondolom ,nem hiányzik neki egy no aki folyton nyafog ,akivel foglalkozni kellene ,emelle egy 3 éves gyerek meg abszolút nem fer bele az ö eletebe.


Elöttem evekig egyedul volt ,megszokta hogy azt csinal amit akar.


En simán megelegedtem volna vele mert nagyon intelligens es a fiammal is szepen viselkedett.

Szerintem ő is tudja hogy a külső alapján nem illunk össze mert többször utalt erre úgyhogy nem gondolom hogy nem tetszem neki elegge.


Annyira fáj hogy ez au egész nem jol alakult, es egy egyeni vesztesegnek fogom fel

Úgy érzem, még erre sem voltam képes....


Remelem hogy hamar túl leszek rajta ,de ma még tényleg nagyon faj

2023. febr. 13. 16:45
 46/72 anonim ***** válasza:
100%

Na, tehát neked ez a pasi nem jön be, alacsony, pocakos, a szex se jó es a penisze is kicsi . Neked csak az egód sérült es az egódnak kellett ez az egesz, hogy bizonyítsd be magadnak, hogy egy ilyen rút büdös lényt meg tudsz fogni magadnak.

Az ilyenek a leghűtlenebbek es a legjobban szerepelnek, mert ő is tudja h sz.rt se ér es emiatt folyton hódítani akar

Es a beteg egóját azzal fényezi, hogy a nők hogy sírnak utána

Kell legyen neki 1-2 régi is, akiket fűz es akiknek nem kell, emiatt ő is teper több fele.

Most mar az lehet, hogy ha keres, hogy pattansz hogy visszahozd azt a kevés jót ami volt es majd húzza előtted a mézes madzagot. Es az a kevés jó mert ritkan kapod, fantasztikusnak fog tűnni

2023. febr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
Majd lesz egy húzd meg ereszd meg dolog
2023. febr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 A kérdező kommentje:
Es akkor most mit tegyek?
2023. febr. 13. 17:19
 49/72 anonim ***** válasza:

Most akármit mondok, te a sérült egódat fogod gyógyítani, hogy vegre megkapd a megerősítést, hogy JÓ VAGY ES JÓ NŐ ES MINDEN OKÉ. Emiatt fogsz neki megalazkodni es varni hogy használjon. Az egódat keresed

Eléggé odacsípted a füled, jól betanított.

2023. febr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 A kérdező kommentje:
De akkor ebből hogy lehet a legjobbat kihozni ?
2023. febr. 13. 17:27
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!