Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért erőlteti rám a nyalast?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért erőlteti rám a nyalast?

Figyelt kérdés

En 29 vagyok ( nő) ő 43 ( férfi)

Szeretői viszonyban vagyunk ,vagyis egyfajta barátság extrákkal mivel mindketten szinglik vagyunk. Ő nem akar elkötelezödni es én nem is erőltettem a kapcsolatot.


Mással nem szexelünk,közös programok csak ritkán vannak.

Heti 2-3x találkozunk.


A problema nemrég kezdödött ,amikor kijelentette hogy soha többe nem fog megdugni es kereshetek mast magamnak (ami amúgy nem lenne nehéz) ha nem engedem hogy kinyaljon.


Erröl már beszeltünk, es mondtam neki hogy legutobb 8 éve engedtem meg az akkori paromnak hogy oralisan kielegitsen.

Számomra a nyalas sokkal intimebb,mint a behatolas.

Nekem egyszerűen nem megy.

Az elozo Normalis kapcsolataimban sem engedtem ,nem am hogy vele......


Lelki kotodest valt ki belolem es ő rengetegszer mondta hogy csak szexet szeretne tolem.

Probaltam megertetni vele a helyzetet,mondtam hogy attol is félek hogy szerelembe esnek, többé nem tudnék más ferfira koncentralni


O mégis ezzel zsarol es kizsarolta hogy kedden 30 masodpercig nyalhasson.

Vajon ezt miert teszi?

Állítasa szerint szeret nyalni de szerintem több qll a dolog mögött.


Talan erzelmileg zsarolni akar?

Manipulalni?

Elerni hogy mással már ne foglalkozzak többé es az ő személyes ......szexpartnere legyek amíg neki ez kenyelmes?


2023. febr. 12. 20:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 A kérdező kommentje:
Szerinted jol döntöttem? Most éppen elegge faj
2023. febr. 13. 08:30
 22/72 anonim ***** válasza:
61%
Ha ilyen rideg hideg volt, es lerázós, es tegnap nem is írt, akkor nyilvánvaló, hogy valakivel volt, akivel jól össze is jött, azert volt hideg veled. Maskepp kedves lett volna. De nem úgy tűnik, hogy épp rád várt, hogy ráírj. Legalabb őszinte es nem hülyít túlzottan. Ha vérbeli csaló lenne, verseket írna a masik nő mellől. De nem fárasztja magat. Es mint mondom, ez a valaki jó neki. Inkabb fájjon most mint 5 ev múlva
2023. febr. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:

En helyedben úgy megsértődtem volna tegnap es ma reggel azokért amiket írt, hogy nem meg valaszoltam volna. Te még írkaltal. Egyre lejjebb csökken a szemében az értéked, mert látja, hogy végülis neked jó bárhogy, hiaba járatod a szád.

De te most függőségben vagy mar tőle es meg lesz par megalazasod, amíg be fogod vele fejezni.

Ez van.

2023. febr. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 A kérdező kommentje:

Tegnap délután még itt volt ,szex ist volt . Utána is irogattunk Kb 9ig

Csak annyi volt hogy nem írt hogy jó ejt...

Sokat veszekedtünk az utobbi időben, nem hiszem hogy van valakije ,a lakasa sem arra utal Es mivel nem csak csunya hanem büdös is,nem hiszem hogy más szexpartnere lenne .

Neki én egy Jackpot voltam, legalábbis azt hittem.


Lehet pár hét múlva rajön hogy inkább ment volna bele egy kapcsolatba minthigy egyedül maradjon de most mar mindegy.

Ma vilagosan megmondta hogy nem akar többet szexnel es tulajdonkeppen teljesen mindegy hogy mi az oka .


Remelem hogy hamar túl leszek rajta

2023. febr. 13. 09:03
 25/72 anonim ***** válasza:
61%

Különben ha ilyen tuskó, akkor egyszerű tudni, hogy mi van a fejeben, ha nővel van akivel jobb a szex mint veled, akkor rideg veled, ha rosszabb, akkor kedves

Ez csak szimplán tuskó, nem nárci. Ingyen Jani

2023. febr. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
61%
A baratom mondta h a farok nem csak egyszer all fel egy nap. Többeket is meg lehet dugni egy nap alatt. Hiaba kezdi nalad a körutat
2023. febr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül van más is neki. Egyszerűen nem fontos neki a kérdező. Ingyen puna volt, ennyi.

Le se szard.

2023. febr. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 A kérdező kommentje:

27,mivel a közelemben lakik ,tudom hogy mit csinál, igy szerintem neked van igazad.


Nincs más, csak én sem kellek ha túl sokat akarok.

Akkor inkább kiveri, mert annyit sem erek neki ,hogy napi szinten kapcsolatban legyünk.

Nem akar velem lenni, es mindegy tulajdonkeppen hogy miert

2023. febr. 13. 09:38
 29/72 anonim ***** válasza:
100%

Most az is kiderül, hogy büdös

Elegge leadtad a szintet kérdező

Ennyire rossz a helyzet?

2023. febr. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 A kérdező kommentje:

Igen. Ennyire.

Egyedülálló anya vagyok ,van egy 3 éves fiam


Úgyhogy még így is elfogadtam volna hogy undoritoan büdös,mert amúgy nem buta ,dolgozik, es azt hittem hogy na jo ,akkor ez jo lesz....

Aztan úgy néz ki hogy neki is csak arra kellettem

2023. febr. 13. 09:57
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!