Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasiként illik előre szólni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiként illik előre szólni, ha nagyot szoktam élvezni?

Figyelt kérdés

Ha a partnereim nem tiltakoznak, alkalmi szexnél is szeretek szájba élvezni, de azt hiszem valamivel nagyobb adagokat lövök mint az átlag, nem extrém sokat, de ha előtte nem recskáztam akkor mondjuk egy evőkanálnyit.


Néha látom, hogy elég megdöbbent arcot vágnak, ahogy pumpálok a szájukba, meg volt már, aki öklendezett is egy kicsit, mikor lenyelte, de igazából nem tette szóvá senki. Most hétvégén viszont a lány, akit felvittem magamhoz, nagyon fintorgott, meg mondta is (félig talán viccesen), hogy ez nem volt kellemes, és azért szólhattam volna, mert bunkóság anélkül ilyet csinálni.


Tényleg kellett volna mondanom valamit? Szerintem elveszi a szex varázsát meg a spontaneitást, ha mindent előre megbeszélünk, de persze nem is akarok rossz élményt a szexpartnereimnek, ügyelni szoktam rá, hogy ők élvezzenek el először.



2023. jan. 16. 21:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
78%
Ha az evőkanálnyi normális, akkor a koton spermazsákja miért teáskanálnyi? Lehet amúgy, hogy normális, de akkor én spriccelek kórosan keveset. Amúgy azt gondolom, hogy aki belemegy abba, hogy a szájába élvezel, az ne reklamáljon a mennyiség miatt. Max. ha lesz még randi, akkor lőjj máshova.
2023. jan. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
90%

Egy evőkanál legalább 20ml. 6ml felett már hiperspermia van.

[link]

2023. febr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
62%

Nálam olyan egy pohára való menyiség gyűlig össze ,elötte meg beszéljük mit lehet mit nem de ha úgy engedi akkor gumiban szople de van amelyik beválalja akkor is ha nem jönbe neki

.

Ha csaj úgy engedi cumit ha gumit veszel fel elötte .akkor érdemes meg kérdezni gumival vagy anélkül legyen szopás?!de több nyire te vagy férfi nem?

De úgy szeretet ha csaj leszop és bele élveszel szájába akkor csinált azt!

Ha jól meg döngetet ahogy kell .

Nem fog findorokni se ellenkezni az ellen!

2023. márc. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy pohár nagyon sok. 2-3dl? Ha nem kamuzol, akkor menj el orvoshoz, prosztata gyulladástól lehet ilyen tünet.
2023. márc. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
77%

Utólag ilyet beközölni a csajnak gáz szerintem. Jól mondod, elveszi a spontaneitást, kizökkent a flowból még akkor is, ha a végén vagytok. Ha igazán jó a szex, dinamikus, magától értetődő, tabumentes és élvezitek mindketten láthatóan egymásra hangolódva, akkor élvezhetsz bárhova és bármekkorát, lenyalja az utolsó cseppig bárhonnan.


Persze értem, hogy vannak szituk, amikor nincs előre megbeszélve, nem számít rá a másik, váratlan a dolog. Voltam egyszer egy csajjal, akivel annyira rá voltunk egymásra gerjedve egy korlátozott szituációban, hogy mindenképp le akart szopni, de szexre esély sem volt. Én is sokat spriccelek, nyilvánvaló volt, hogy akármilyen jól szop sem fogok úgy az arcára élvezni, hogy utána a hajából csorogjon a g*ci. A szájába kapta, általában az élvezés felénél csordul ki legtöbbük szájából, tisztában voltam saját magammal is, meg a helyzettel is és amikor láttam, hogy megtelt a szája, akkor kihúztam és elfordultam a maradék 3-4 lövésre.


Egy rossz szó, fintor, bántó, sértő hangnem sem volt, szinte biztos, hogy más szituációban nem vette volna rossz néven azt sem, ha közvetlenül hajmosás után élvezek az arcára meg a hajába.


Szóval nem, nem hiszem, hogy szólni kell előre, a helyzet úgyis megoldja magát, ha pedig szóvá teszi a másik fél, akkor az az ő baja :D

2023. ápr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem igen, illene ezt valahogy jelezned, ha te is tudod, hogy sokat szoktál lőni, és erre nem számítanak a partnereid.


Nekem általában nincs gondom a lenyeléssel, de annyira azért nem finom a sperma, hogy egy evőkanálnyi is jól essen belőle. Ha tudnám, hogy a pasi ekkorát lő, lehet, hogy inkább kérném, hogy pl. a testemre élvezzen.


27/N

2023. ápr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek... mikor értitek már meg? Az emberi szervezetben nincsenek 2-3 dl térfogatú hólyagok csak úgy. Egy normál méretű prosztata egy felnőtt férfiban úgy 24 ml-nek megfelelő, ebben van benne kb. 10-15 ml anyag, ami élvezéskor kilövell. Persze, ez lehet ennek a többszöröse is, de 1 deci sperma már a tízszerese; ezt egy 5 cm x 5 cm x 4 cm váladékot tartani képes hólyag (tehát ennél is jóval nagyobb szerv!) tudná csak produkálni.


Az ondó másik forrása a herékből jön, de mivel azok kint lógnak a testből, ezért elég csak rájuk nézni, hogy lássa az ember: nincs bennük annyi hely, hogy abból 2-3 deci g3ci jöjjön ki!

2023. ápr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem a mennyiséggel volt gond, hanem hogy a szájába nyomtad.
2023. máj. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Épp a minap volt ilyen szituban részem, bizony menet közben szólt hogy nagy vulkánkitörésre készüljek, és hát igaza lett.

Szerintem nem csak azért érdemes szólni, mert "illik", hanem nekem pl kifejezetten izgató volt készülni rá, várni, és utána érezni az áramlást meg a "csattanást".

2023. máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
58%

Evőkanàlnyi??

Nekem van hogy 3kanalnyi biztos jön 🙄

2023. máj. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!