Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasiként illik előre szólni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiként illik előre szólni, ha nagyot szoktam élvezni?

Figyelt kérdés

Ha a partnereim nem tiltakoznak, alkalmi szexnél is szeretek szájba élvezni, de azt hiszem valamivel nagyobb adagokat lövök mint az átlag, nem extrém sokat, de ha előtte nem recskáztam akkor mondjuk egy evőkanálnyit.


Néha látom, hogy elég megdöbbent arcot vágnak, ahogy pumpálok a szájukba, meg volt már, aki öklendezett is egy kicsit, mikor lenyelte, de igazából nem tette szóvá senki. Most hétvégén viszont a lány, akit felvittem magamhoz, nagyon fintorgott, meg mondta is (félig talán viccesen), hogy ez nem volt kellemes, és azért szólhattam volna, mert bunkóság anélkül ilyet csinálni.


Tényleg kellett volna mondanom valamit? Szerintem elveszi a szex varázsát meg a spontaneitást, ha mindent előre megbeszélünk, de persze nem is akarok rossz élményt a szexpartnereimnek, ügyelni szoktam rá, hogy ők élvezzenek el először.



2023. jan. 16. 21:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Én a lazaság híve vagyok, és ha nem a szemébe vagy hajába lövöd, semmi baja nem lesz tőle. Ha meg nem tetszik neki, szól.
2023. jan. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy egy evőkanálnyi ondó nem sok.
2023. jan. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Evőkanálnyi? Az szerintem nem sok, bár én mindig lenyelem gond nélkül.
2023. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
Ne szólj. Legyen meglepi.
2023. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%

"hogy ez nem volt kellemes, és azért szólhattam volna, mert bunkóság anélkül ilyet csinálni."


Szerintem inkább az bunkóság, hogy ilyet mondott. Persze az adott szituációban én szerintem azt mondtam volna neki, hogy sajnálom, nem akartam neked kellemetlenséget okozni.


Kérdező, nem hiszem, hogy erről szólnod kellene, maximum arra figyelj, hogy ne menjen a szemébe, hajára a lehetőségekhez mérten. Persze, ha spriccel akkor nehéz irányítani, de sok nő inkább azt mondja, hogy nem kell szólj, mikor élvezel el, mert "érzi" meg látja, de ha nagyon empatikus akarsz lenni a partnereddel akkor jelezd egy szóval felé, hogy fel tudjon készülni, most arról meg nem tehetsz, ha sok fog jönni.

2023. jan. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%
Evőkanálnyi... mennyi is fér egy evőkanálba? Szerinted miért így hívják? 😂 Ha leves lenne az evőkanálba azt is egyetlen nagy nyeléssel le lehetne nyelni. Felesleges előre szólnod. Pláne úgy hogy ha túl korán jönnél elő ezzel. A "jaj de szép a szemed és amúgy nagyon sok a g.cim" szövegtől nem szoktak igazán elalélni a nők.
2023. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%

Bakker, ha férfi lennék mindenképp jelezném neki, hogy mi a menetrend. Meg is kérdezném, hogy akarja-e, mert mégis csak az Ő szájába élvezék... Igen, pofátlanság.


N

2023. jan. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%
Üvöltözöl mint King-Kong? Szólj a nőnek meg ne ijedjen.
2023. jan. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem az evokanalnyi tok normalis mennyiseg. Nem nagy.
2023. jan. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Natsu18 ***** válasza:
74%
Szerintem ez megegyezés kérdése feleségemnek nem kell szolni, de voltam olyan lánnyal akinek igen.
2023. jan. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!