Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora jattot illik adni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora jattot illik adni lakásos prostinak, ha jó volt?

Figyelt kérdés

Százalékra lennék inkább kiváncsi, mert nem mindegyik ugyanazon az áron dolgozik.


De ha mindenképpen konkrét összeget akartok írni, akkor abból induljatok ki hogy 25-30 között van nála egy óra.



2022. nov. 3. 21:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%

Minek kellene borravalót adni? Nem egy postás, vagy futár!

Azoknak szoktak borravalót adni

2022. nov. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

#1. Ha belegondolsz, akkor azoknak minek adsz? A semmiért, azok is kapnak fizetést, pont mint a pénztáros, de annak sem adsz borravalót…


Ez egy ilyen kulturális dolog, de nem csak a futároknak meg postásoknak szokás, hanem pincéreknek, taxisoknak, fodrásznak, kozmetikusnak, stb.

Általában minden szolgáltatás igénybevétele után.


A prostinál is egy szolgáltatást veszel igénybe, ezért szerintem az illem megkívánja a borravalót… De lehet tévedek.

2022. nov. 3. 21:23
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem így se olcsó, én nem adnék jattot. Illem az az hogy úgy viselkedsz vele ahogy elvárja, és betartod a határokat amiket kijelöl.
2022. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Semennyit. Ez nem számlás ár, hogy azon felül jattolj, hanem egy zsebbe adott fixált árú szolgáltatás. A prosti meghálálja önmagában azt is ha szimplán csak normális vagy. Persze a zsetont elfogadja pluszban, de nem várja el mert nem szoktak adni a kuncsaftok. S ha adsz is sem fog feltétlenül jobban emlékezni rád, nem kapsz sokkal másabb, jobb szolgáltatást mint amit amúgy is nyújtana. Ettől ha te adni akarsz adj nyugodtan, a k.rvák szeretik a pénzt 😂
2022. nov. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

#3. Ha szerinted nem olcsó, akkor nem kell igénybe venni.


Ez szubjektív dolog, mert a puncit aztán nem nagyon lehet beárazni, mindenki számára más értékkel bír… A piaci körülmények mégis valamennyire behatárolják az árakat, tehát ha van 5 lány aki mondjuk 25-öt kér, akkor a hatodik aki csupán egy utcányira van tőlük, nem teheti meg hogy sokkal többet kér, feltéve ha nem emelkedik semmivel a többi közül… Mert akkor nem fog hozzá senki sem menni, ha ugyanolyan és mégis drágább.


Ennek ellenére mégis van olyan prosti kategória ami sokkal drágább mint az átlag lakásos.


Viszont ez a 25-30/óra, ez Európában a legolcsóbb kb.


Ha neked ez drágának tűnik, akkor ne költs rá, meg semmire ami drágának tűnik és nem létszükséglet, van jobb helye is annak a pénznek… Törekedj arra, hogy többet csinálj belőle és akkor nem tűnik már majd soknak a prostik ára.

2022. nov. 3. 22:15
 6/24 anonim ***** válasza:
94%

SEMENNYIT!!!!


Kocsit is úgy veszel, hogy mondjuk a kerek 1milliós autót 1,250m-ért veszed meg?


Boltban a kenyér árára is rádobsz még egy ötszázast?

2022. nov. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%
Ha neked nem számít a pénz, akkor adj a prostiknak annyit, amennyi jólesik, ne itt játszd az úriembert. Sok helyen azért kell a jatt, mert vagy a bérükbe bele van számolva, vagy olyan szar a fizu, hogy a jattolókra jobban odafigyelnek. De, ahogy fentebb írták, egy prosti max azt jegyzi meg, hogy az adott számról egy balek jelentkezik, aki folyton többet ad, mint kéne.
2022. nov. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

#4.


Hmm… Ebben lehet valami.

Nekem amúgy nem célom, hogy jobb bánásmódban részesüljek, viszont szeretnék kiválasztani egy nőt akihez visszajárok és ez szerintem pozitív visszajelzés lehet számára, ha még adok borravalót is.


De ha kifejezetten ciki, vagy ebből azt hinné hogy akarok valamit, akkor inkább nem adok.


Azt amúgy honnan tudod, hogy nem szokás adni? Én el tudom képzelni, hogy vannak akik adnak, sőt ajándékot is szoktak vinni egyesek.

Én például azt nem szeretnék, mert nem ismerem és az ajándéknak akkor van értelme, ha olyat kap aminek örül… A pénzből meg meg tudja venni magának, cserébe személytelen. De nem is akarom maximum haveri kapcsolatnál mélyebbet egy prostival.

2022. nov. 3. 22:22
 9/24 A kérdező kommentje:

#7.


Én fodrásztól még az életben nem kaptam számlát és még olyat sem láttam, hogy másnak adtak volna… Borravalót viszont minden előttem lévő is szokott adni nekik.

2022. nov. 3. 22:23
 10/24 anonim ***** válasza:
94%
prostiknál azt éred el hogy ha a 20ezres árra 25 ezret adsz akkor onnantól 25 lesz az alap. aztán jön valami hülye aki erre 30-at ad, onnantól 30 lesz az alap.
2022. nov. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!