Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora jattot illik adni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora jattot illik adni lakásos prostinak, ha jó volt?

Figyelt kérdés

Százalékra lennék inkább kiváncsi, mert nem mindegyik ugyanazon az áron dolgozik.


De ha mindenképpen konkrét összeget akartok írni, akkor abból induljatok ki hogy 25-30 között van nála egy óra.



2022. nov. 3. 21:04
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

#6.


Még sosem vettem autót, de ha vennék, akkor újonnan vennék és a listaárat kifizetném. Nem kezdenék alkudozni, pedig állítólag lehet, itt legalábbis mindig ezt írják…


Viszont teljesen más okból járnék el így, mint a prostinál…


Egy személynek szívesen adok borravalót, még ha el is csalja esetleg az adót, ha amúgy elégedett vagyok a szolgáltatással… Egy multinak nem.


Viszont ismétlem, akkor ha ciki és csak baleknak néz, akkor nem adok inkább… Azért tettem fel a kérdést mert nem tudtam eldönteni, hogy illik e.


Még az is érdekelne, hogyha amúgy nem vállal olyat, hogy Ő házhoz jön, viszont többedik alkalom után, úgy hogy ismer már valamennyire, az útiköltség térítése mellett ugyanazon az áron mégis kijön, akkor már adjak már neki jattot?

2022. nov. 3. 22:29
 12/24 A kérdező kommentje:

#10.


Ez hülyeség. Azért mert valaki tud és akar is többet adni, a többség még nem fogja magasabb áron Őt választani a többi helyet aki olcsóbban dolgozik. Kollektíven szoktak az ára emelkedni…

2022. nov. 3. 22:31
 13/24 anonim ***** válasza:
63%
Baleknak fog nézni, ahogy most is baleknak néznek mert ennyit kiperkálsz..
2022. nov. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
93%

#8 adhatsz, de mint mondtam felesleges. Bőven elég ha normálisan viselkedtél, akkor talán megismer a prosti (de csak ha 1 héten belül hívod megint) és esetleg könnyebben kapsz nála időpontot de kb. ennyi.

Haverkodni nem fogsz vele akkor sem ha kazalnyi pénzt adsz neki mert ez a story nem a haverkodásról szól. Abban az időben amit kifizettél neki azt csinálsz amit akarsz, ha te beszélgetéssel akarod elütni az időt akkor azzal fogod, de attól még :50-kor szólni fog hogy lejárt az órád. S ha külön programot akarsz tőle annak ugyanúgy meglesz az órás ára. Tudják a k.rvák kezelni a beszerelmesedő trubadúrokat, s szépen meg is kopasztják őket. Talán elengednek még két megjátszott bájmosolyt, meg jajdefantasztikuspasivagy sablonszöveget ha érzi azért még plusz zseton áll a házhoz, de csak azzal arányos erőfeszítést tesznek bele amennyi lét le tudnak a pacákról még rántani.

2022. nov. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

#11 az útiköltség benne van az árban, kivéve... ha megérzi hogy tapasztalatlan lúzer vagy akkor benyögi okés apuskám 25k volt a dugás, de adjál most nekem gyorsan még öt ruppót a taxira, meg öt ruppót arra, meg öt ruppót amolyan "jogcímen".

Egyébként ha rám hallgatsz NEM hívsz házhoz k.rvát, pláne nem RL-ről rendelt tök ismeretlent.

2022. nov. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Pont ezt mondom, hogy nem akarom hogy úgy érezze, hogy akarok tőle valamit… A haveri kapcsolat a legmélyebb amit el tudok vele képzelni, ergo nem szerelmesedek bele, stb.


Ha 25 nála az óra és nem vállal alapvetően olyat, hogy eljön hozzám, de pár tali után a kérésemre mégis el jön, akkor mégis hogy várhatnám el, hogy ugyanúgy 25 ezret kérjen? Talán oda tereportált?! Ez már komolyan hülyeség.


Nekem azért jó ha hozzám jön, mert sok időt spórolok vele és otthon jobban el tudok lazulni…

2022. nov. 3. 22:48
 17/24 anonim ***** válasza:
24%
verd ki inkább pistike.
2022. nov. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
95%
#16 jah mármint hogy a lakásos ára 25k és te át akarod hívni magadhoz és úgy mennyi. Na akkor a k.rva a következőképpen fog gondolkozni, 25k a dugás ára, de van útiköltség + az oda-vissza út alatt is időt veszít ami szintén a "munkából" esik ki. Ha jattösszegeid ezt meghaladják akkor lehet kimegy hozzád 25k-ért is, de folyamatosan matekozni fog hogy éri meg neki jobban. Ha azt látja neki ez a kirándulás így nem business akkor szemrebbenés nélkül mondani fog egy nagyobb árat a házhozmenetelért.
2022. nov. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam néha adni, de a legtöbben nem fogadják el.


Úgy szokták elfogadni, ha azt mondom hogy csak így tudok adni.


De olyankor is alig tudom lebeszélni Őket arról hogy visszajárót adjanak…


Nem néznek emiatt baleknak, egy idő után megértik, hogy nekem jobb az anyagi helyzetem mint nekik ezért nem gondolnak bele semmit, örülnek neki és ennyi.

2022. nov. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
79%

De egyébként ne a gyakoris válaszokból indulj ki, az itteniek nem járnak lányokhoz rendszeresen, nem tudnak semmit…


Egy csomó hülyeséget szoktam itt olvasni.


Itt pl. folyamatosan azt írják, hogy a pénzért bármit meg fognak csinálni, csak fizess eleget, ez rohadtul nem igaz például.

2022. nov. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!