Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tabu a tinikori fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tabu a tinikori fiú közti élmény?

Figyelt kérdés
Nekem volt tiniként 3 haverral is “meleg” élmény de mind csak kíváncsiság volt. De van aki letagadja hogy volt. Pedig nem mások előtt csak kettesben került szóba. Holott többször is kérte anno edzések után hogy verjük ki egymásnak. Nem zavar ha heteró de ne tagadjuk már ami volt. Én belátom magamnak hogy csak 90% vagyok az hiszen ezek annó jól estek.
2022. dec. 27. 15:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%
Sosem tekintettem tabunak.Ha szóba került nem tagadtam.
2023. jan. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
57%
Nálam azért tabu, mert ha bármi ilyen téma felmerül a baráti társaságban, akkor az első pillanattól kezdve mindenki baromira homofóbbá válik. Ilyen környezetben nyilván kussolok és nem hangoztatom, hogy gyerek koromban mi is csináltuk a haverokkal és élveztem. Családon belül meg főleg nem hangoztatom, csak a feleségem tudja.
2023. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
7-12 éves korunkban lakótelepi srácokkal a pince hűvösében megnéztük egymás farkát, játszottunk egymáséval stb. Nem vagyok rá büszke és nem is hirdetem.
2023. febr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nekem nem tabu bar nem is nagyon került szoba soha. nekem jo elmeny volt :)
2023. febr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem 13 14 évesen 1 évig volt meleg kalandom, élveztük mindketten, azért csináltuk.

Nem gondolom magam melegnek, inkább enyhe biszex, egy szopás, szoptatásssl vígan elvagyok más nem.

De jelenleg is barátnőm van és elvagyunk tökéletesen, nem fiuzok v ilyesmi.

20+F

2023. márc. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
10 évesek lehettünk mikor az unokatesómmal szoptuk egymás farkát pár percig, nem tudtuk mit csinálunk, csak láttuk a tévében. Ez már 20 éve volt, azóta sem nyúlt egyikünk sem más férfihoz és felnőtt fejjel röhögök rajta, hogy mekkora hülyék voltunk, de sima kíváncsiságnak tudom be. Nem érdekel a saját nemem szexuálisan egyáltalán.
2023. márc. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ezzel miért kell dicsekedni, senkit nem érdekel a buzulmányod!!!
2023. márc. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!