Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tinikori élmény miatt izgathat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinikori élmény miatt izgathat milyen ha fiú szopna?

Figyelt kérdés
5. Osztálytól kellett gyógytesire és úszásra járnom. Az úszáson egyszer bent maradt vmi az öltözőben. Mikor beléptem 2 srác verte egymásnak. Nekik nagyobb és szőrösebb volt. Én 14 voltam ők gimi 3. Osztályosok. A lényeg hogy a farkukat végül megfogdostam majd kivertem. Ez a program később mondhatni kötelezővé vált. Volt hogy eldugtak egy ruhámat hogy maradjak míg le nem lép mindenki és ha kivertem nekik kaptam csak vissza. Aztán olyan is hogy csak az egyik volt ott mert a másik beteg volt. Ő meg kiverte szintén nekem. Sőt egyszer leszopott. Akkor nagyon utáltam magam utána. De ma se tudom miért. Már egy ideje hogy nincs barátnőm eszembe jutott hogy talán meg kellene újra próbálni hogy srác elégít ki. Csak hogy tiszta legyen felnőttként hogy látom. Szerintetek bi lehetek? Lehet oka az hogy tiniként ezt csináltam kb 1 éven át?
2022. jún. 23. 07:29
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Lehet az az oka és igen bi vagy ha újra át akarod élni. Én is így jártam.
2022. jún. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Irigyellek és sajnállak egyszerre a story miatt. Amúgy persze lehet csak az van hogy tudni akarod vonzana-e. Tuti lenne itt önkéntjelentkező…
2022. jún. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is bi lehetsz, legalábbis nem tartom valószínűnek heteróként ismét érdekelne a felelevenítés. Én adnék ennek egy esélyt így érettebb fejjel.
2022. jún. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Probald ki. Vegulis ha leszopstod magad aztan mehet isten hirevel a srac.

Azert irigylem

2022. jún. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Heteró ezek szerint nem voltál

Soha.

Bí az mindíg benned van,

Hogy utáltad magad miatta az a lelkiismeret furdalásod Neveltetésből adódik, nem ez a természetes a családodban és nem elfogadott.

Ha valóban kihasználtak "megrontottak" volna azok a srácok nem élvezted volna és nem lett volna merevedésed.

Barátnőd volt az nagyon jó van viszonyítási alapod hogy mit élvezel igazán, amit kívánsz tedd azt csak másnak ne okozz fájdalmat.

Mikor lánnyal voltál nem is gondoltál fiúkra, soha?

2022. jún. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aki vállalná hogy segít és fiatal írjon!
2022. jún. 28. 10:32
 7/7 everlight ***** válasza:
100%
Ha vonz a dolog érdemes kipróbálni
2022. jún. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!