Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Évek után lehet bi vágy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek után lehet bi vágy tinikori élmény miatt?

Figyelt kérdés
Tiniként egy haverom leszopott. Nem akartam de hagytam mert a szitu is fura volt meg ahh. Mindegy is. Na de a napokban a semmiből eszembe jutott. Az is hogy vajon ma felállna vagy se ugyanabban a szituban. Leteszteljem magam? Lehet ez vágy lenne? Teljesen felkavart.
2021. jún. 2. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem a koliban kényszerített 2 srác rendszeresen. Azt a mai napig nem tudom, hogy ezért lettem-e biszex. Meg azt se, hogy vajon akkor már nézegettem-e a srácokat, mert később (mármint az első után) igen.
2021. jún. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet.
2021. jún. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Hogy történhet meg úgy egy szopás egy haverral, hogy nem akarom? Ha valamit nem akarok akkor nemet mondok és kész. (leszámítva ha lefognak vagy erőszak történik)


Illetve tesztelni akarod, hogy most is feláll e... vagyis akkor végül felállt és tetszett a dolog?

2021. jún. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha akkor élvezted most is fogod,

Már akkor is bí voltál, különben nem élvezeted volna.

2021. jún. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem,az első fiú után rögtön lett.
2021. jún. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy lehet.

Én 12 évesen láttam először mást ahogy veri,azóta keresem az alkalmat.

De ha nem lennél minumum biszex,akkor nem élvezted volna és nem vágynál rá most is.

Ha izgat,csináld!

2021. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!