Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tinikori élmény miatt vágyhato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinikori élmény miatt vágyhatok újra erre?

Figyelt kérdés
Szóval mikor még 12 voltam volt egy rokon akivel kipróbáltunk pár dolgot. Konkrétan pl orálisan kielégítette meg ráverte az arcomra. Néha be is kellett kapnom de nem szerettem így az hamar abba is maradt. Mert nem fért be a számba kb. Szóval a lényeg, hogy néha újra eszembe jut az ahogy beterítette az arcom a sperma és izgat. Filóztam, hogy azért lehet mert mindig együtt járt azzal hogy előtte kielégített vagy miért? Most fél éve nincs barátnőm és ez eszembe jut gyakran.
2021. nov. 9. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet.
2021. nov. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Rokonnal??😮
2021. nov. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Elég valószínű.
2021. nov. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly sztori😅 kiváncsi lennék azért részletekre😁😁
2021. nov. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Azert mondjuk bennem merultek fel kerdesek de csak azert biztos mert egy kotozkodo szar alak vagyok. Pl a partner hany eves volt? O kezdemenyezett? Ezt te is hatarozottan akartad es elvezted is? Ilyenkor mindig feljon a vacsoram egy kicsit. Annyi ember van ezen a vilagon miert kell ezt? Miert kell igy? Ha ugyanezt a rokonsagon belul megcsinalja egy hetero par, tehat ferfi es no, egybol mgszoljuk, teszem hozza teljesen jogosan, hogx ez nem helyenvalo sot beteges. Most ezt megint ugy kene kezelni mintha normalis lenne? Miert? Csak azert mert melegek vagyunk? Hat nem. Dzerintem ez nagyon gaz. Bar nem tudom a partner hany eves volt, felo, hogx joval idosebb. Ez eleg gaz, hogy igy kihasznal erzelmileg es szexualisan is egy olyan embert akinek meg a hormonhaztartasa sem allt be rendesen. Mondhatjuk, hogx izgi meg erdekes, szerintem rohadtul gaz.
2021. nov. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolso, szerintem a masik vegletre gondolaz rogton… Nekem is volt ilyen kalandom 13 evesen a masodunokatestveremmel, es a mai napig jo kis szexualis emlek. O is 13 volt, es hat kivancsiak voltunk, igy kiprobaltunk szinte mindent egyutt. Az egyik legszebb ilyen emlekem, hogy terdeltem elotte, ugy szoptam a farkat, es kozben vertem magamnak az egyik kezemmel. Majd amikor a szamba elvezett, en sem birtam tovabb, en is elmentem, kb 1-2 mp csuszassal egyszerre… ;)
2021. nov. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Elég természetesnek tűnik, ha valakinek van egy kellemes gyerekkori élménye, akkor örömmel gondol vissza rá, és megismételné. Kegyetlen örültség, hogy felnőtteket azért támadnak, vádolnak, mert mondjuk gyerekek iránt is vonzodnak, miközben azok a vonzalmak gyerekkorukban alakultak ki, és azota is megvannak. Mert hát hogy szünnének meg a gyerekkori érzések, élmények, gondolatok ? Ez lehetetlen elvárás.
2021. nov. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha valaki 14 év alatti gyerekek iránt érez szexuális vonzalmat az pedofil. Ennyi.
2021. nov. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Ez egy semleges kifejezés, semmiféle negativ jelentése sincs, a gyerekek szexualitását jelöli. Ennyi.
2021. nov. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Öööö...nem. Nem a gyerekek szexualitását, hanem a serdülőkor előtti gyerekekhez való szexuális vonzódást jelenti.
2021. nov. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!