Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tinikori élmény miatt vágyhato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinikori élmény miatt vágyhatok újra erre?

Figyelt kérdés
Szóval mikor még 12 voltam volt egy rokon akivel kipróbáltunk pár dolgot. Konkrétan pl orálisan kielégítette meg ráverte az arcomra. Néha be is kellett kapnom de nem szerettem így az hamar abba is maradt. Mert nem fért be a számba kb. Szóval a lényeg, hogy néha újra eszembe jut az ahogy beterítette az arcom a sperma és izgat. Filóztam, hogy azért lehet mert mindig együtt járt azzal hogy előtte kielégített vagy miért? Most fél éve nincs barátnőm és ez eszembe jut gyakran.
2021. nov. 9. 13:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
84%
Igen mikor az ovodában, iskolában a nemileg éretlen gyerekek vonzodnak egymáshoz, az a pedofilszexualitás. Ekkor alakul ki ez a fajta vonzalom.
2021. nov. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Erről valami forrás? Ez alapján kb. mindenki pedofil lenne, nőket is beleértve.
2021. nov. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
84%

Itt ez a video, A "Minden férfi pedofil ?" cimű filmben elmondják a szakértők hogy a gyerekkorban kialakult vonzalmak azok maradandóak, mert a szexualítás nem mulik el csak bővül. Persze szakértő nélkül is bárki emlékezhet a gyerekkori szexuális gondolataira, érzéseire más gyerekek iránt. Lényegében a pedofilszexualítás az első szexuálís orientáció amivel valaki találkozik az életében, és a legtöbb emberben valószinűleg meg is marad.


[link]

2021. nov. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!