Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinikori kapcsolat mindenkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinikori kapcsolat mindenkinek jó élmény volt?

Figyelt kérdés
Nekem nem volt sajnos, nagyon nagy veszteség ez?
2021. ápr. 15. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fontos része volt az életemnek, mert megtanultam, hogy milyen pasim NE legyen🤣Többek között lusta volt, nem akart továbbtanulni, engem is visszahúzott, a szüleimnek köszönhetem, hogy diplomás lettem.


Azért szép kapcsolat volt és örülök, hogy vele vesztettem el a szüzességem, mert nagyon türelmes és gyengéd volt.

2021. ápr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszteség, tapasztalat.
2021. ápr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Nekem se volt sajnos. Én selejtesnek éreztem magam ettől és ez egész életemre kihatott, akkor is, amikor már kifejezetten kapós lettem a pasik körében.
2021. ápr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt. Szerintem rengeteg dologról, élményről maradtam le.:(
2021. ápr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Nekem volt ami nagyon rossz emlékként maradt meg és volt jó is.

23/L

2021. ápr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Nekem egyáltalán nem volt tinikori kapcsolatom, de úgy érzem, nem vesztettem semmit. Akkor persze bántam, de ettől függetlenül nem voltak gondjaim a későbbi társkereséssel. 21 évesen elsőre bele is futottam abba, aki azóta már a férjem.
2021. ápr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Nagy mázlista vagy, 6! :)

Sajnos nekem is kimaradt, eléggé fura közegben voltam gimiben, nehéz volt nyitni mások felé, meg ők se voltak nyitottak a közeledésre...

Aztán egyetemen kitárult a világ, kb kezdtem bepótolni a kamaszkori szocializálódást. De nagyon sajnálom, hogy kimaradt, csomó mindenben tapasztalatlan voltam, ezért jó lehetőségeket szúrtam el :/

Meg a tiniszerelemnek van egy varázsa, semmi sürgetés meg nem kell racionálisnak lenni, csak a hormonok. Akkor még nem csalódtak az emberek, nincs annyi keserűség meg seb, stb. Igaz, gátlások meg tapasztalatlanság annál gyakrabban. Meg több ideje is van akkor az embernek az egészre, kb az érzelmek, másik nem felfedezéséről szól. Most a húszas éveim elején már komolyabban kell vennem és egyszerre megtanulnom egy csomó mindent. Igaz, kb ezt bepótoltam, meg sok szívfájdalom sem ért így tiniként. Sajnos voltak körülöttem csúnya véget ért kapcsolatok. De azok mindig vannak.

2021. ápr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mikor középiskolás lettem volt néhány érdeklődő, azonban még egy moziba sem jutottunk el, csak egy séta vagy üdítő.

Aztán ez az érdektelenség részükről és részemről is kitartott majdnem 20 éves koromig.

2021. ápr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

folyt.

Igen, engem is eléggé bántott, de később rájöttem, hogy ezzel tulajdonképpen megúsztam a tiniszerelmek gyötrelmeit.

2021. ápr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

folyt.

És azt a méltánytalanságot, hogy olyannal szexeljek (szerelmeskedjek) először akit utána soha többé nem akarok látni.

2021. ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!