Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az lenne a normális ha mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lenne a normális ha mindenkinek lett volna 20 éves koráig legalább 1 komoly kapcsolata?

Figyelt kérdés

Akinek nem volt azok nagyon szerencsétlen helyzetben lesznek később?


Nem értem mit csinálnak jól azok akik ki tudnak alakítani normális kapcsolatot, vagy inkább csak szerencsések?

Én már évek óta barátnőt keresek, nem kalandokat meg ilyeneket, de nem találok, és már itt vagyok 23 évesen. És a mai lányok többsége nem kezdene ilyen fiúval ismerkedni mert egyből leveszi hogy kezdő.


2020. okt. 1. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem igen. Nem azt mondom, hogyha nem jött össze, akkor feltétlenül akkora probléma van az illetővel, de azért nagy előny, ha összejött. Az illető megtapasztalhatott pár dolgot, tanulhatott belőlük és később nem olyan kétségbeesetten áll az egészhez.


Az meg, hogy akinek összejött, miért jött össze, egy külön kérdés. Jó kinézet, jó környezet vagy egyszerűen jókor volt az illető jó helyen.


Te mikkel és hogy próbálkoztál?

2020. okt. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem feltétlenül, és igen, nagyon is múlik a szerencsén is.

Én nő vagyok, 19 évesen volt először kapcsolatom, és akkor is egy olyan sráccal aki egyáltalán nem tetszett, csak adtam neki egy esélyt, és még bántalmazott is, és csak fél évig tartott az egész. Utána csak 22 évesen lett legközelebb komoly kapcsolatom, a kettő között volt egy 1 hónapos valami, de az annyit is ért.


A párommal azóta is együtt vagyok, és neki nem volt előttem semmilyen kapcsolata, és egyáltalán nem zavart egy percig sem.

2020. okt. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 vagyok, a második komoly kapcsolatomban élek. 16 évesen ismertem meg az előző páromat, 18 éves koromig vele voltam. 19 évesen kezdtünk el járni a mostani párommal, vele együtt is élek. Elfog jegyezni nem sokára. Egyáltalán nem érzem magam többnek, azoktól akiknek még nem volt komoly kapcsolata. Lehet, hogy 25-30 évesen találod meg az igazit, de az tartós és szép kapcsolat lesz. Ne hasonlítsd magad másokhoz, ez a te életed. Olyan amilyen , de a tied. :)
2020. okt. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kit érdekel mi a normális? Eszem ágában sincs átlag, tucatembernek lenni :)

Ja amúgy, van egy cimborám 30 éves koráig egyáltalán nem volt kapcsolata nőkkel. Most kétgyerekes boldog családapa. Szóval ne visszafelé nézz hanem csakis előre! Nem érdekli a nőket hány komoly kapcsolatod volt, hanem csak az hogy MOST milyen vagy. A siker ettől még nem jön magától, neked kell megszólítanod, kezdeményezned, kommunikálnod, szimpatikussá tenned, úgymond "eladni magad" - a nők maguktól nem mennek oda hozzád.

2020. okt. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem. Mindenkinek mások az igényei, vágyai, érdeklődési köre, mindenki más tempóban halad az életben, mások a körülményei, nincs olyan, hogy mi normális, olyan van, hogy mi a gyakori vagy társadalmilag elfogadott.


Nekem se volt komoly párom 22 éves koromig 'oszt jól megvoltam, nem maradtam ki semmiből, nem éreztem semmi hiányt/hátrányt emiatt. Engem pl. 18-19 éves koromig egyáltalán nem érdekeltek a pasik és a mai napig örülök kicsit, hogy kimaradtam a tini srácokkal való randizásból :D

2020. okt. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ez általánosítás. Vannak olyanok, akiknek nem kell sose kapcsolat.
2020. okt. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Wow. Naponta jönnek a kérdések, hogy nem tudtak kapcsolatot összehozni emberek. Aztán, valaki leírja, hogy ez általában, de nem mindig problémát okozhat... És lepontozzátok.

A pofám leszakad ettől az álszentségtől.

2020. okt. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
cSAK AKKOR HA JÓ A KAPCSOLAT AMUGY INKÁBB NE.főleg ne bántalmazó kapcsolatokat.
2020. okt. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!