Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 21-22 éves korára legkésőbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21-22 éves korára legkésőbb mindenkinek összejön az első kapcsolata?

Figyelt kérdés
Szerintem már ez a kor is késő, nagyon lehangoló hogy másnak már évekkel korábban is összejött. Én már elmúltam ennyi idős, de még mindig nem találtam hozzám való lányt:(
2021. márc. 13. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:

nem. az egyik legajobb bartnom

24-25 evesen ismerte meg az elso komoly baratjat, aki most a ferje. a masik 26 evesen es most jegyben jarnak, elotte neki is csak ilyen gimis kavarasai voltak. szoval ne aggodj, ez meg nem olyan keso.

2021. márc. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat, akinek 28 évesen még egyáltalán nem volt kapcsolata. Nekem 25 évesen már volt 3, de úgy érzem, egyikkel sem vagyok kifizetve, és már azon aggódok, hogy tartós mikor lesz már, nem-e vagyok lemaradva valamiről.
2021. márc. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
lassan 32 leszek és még nem volt komoly kapcsolatom. Szóval, nem nem mindenkinek jön össze.
2021. márc. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

24 éves koromban jött össze az első.

N.

2021. márc. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dehogy! A többségnek talán igen, de nagyon sok embernek nem. És az sem biztosíték, hogy ha valaki fiatalon talál valakit, akkor az nagyon tartalmas kapcsolat lesz.
2021. márc. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még nem jött össze semmi eddig. (39)
2021. márc. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. Sőt, van aki párkapcsolat nélkül hal meg.
2021. márc. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aki megfelelően nézz ki az 15-18 között elveszti a szüzességét.
2021. márc. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aki nem tud helyesen írni, az addigra már szül is párat nyolcaska
2021. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!