Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Legkésőbb szinte mindenkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legkésőbb szinte mindenkinek 19-20 évesen lesz kapcsolata, ha korábban esetleg nem. Nekem meg ennyi idősen sem lett. Van más is így?

Figyelt kérdés

Én már mindjárt 24 vagyok és továbbra sem lett senkim. A többségnek 15-17 évesen lesz először, de max 20. Nekem akkor sem lett. Jó igaz nem is nagyon tettem érte mert nem volt olyan lány aki a barátnőm lehetne, meg kicsit önbizalom hiányos is vagyok.

Rajtam kívül van más is aki így járt?

Lányok is?


2020. jún. 17. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem az ország fele.
2020. jún. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Hidd el sokan vannak így. Mindenkinek tele van nyomva az arca a tökéletes testű nőkkel/férfiakkal, így nem csoda, hogy nem sokaknak van önbizalmuk. Próbálkozni kell, nem szabad feladni. Nekem 22 évesen lett barátnőm, de előtte volt sok olyan nő aki elutasított.


Próbálkozz itt, vagy tinderen, vagy bármilyen társkeresőn. Sok sikert!

2020. jún. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Komoly kapcsolatom nekem kb. olyan 22 évesen volt. Előtte csak találkozgattam meg komolytalankodtam, mert nem igazán érdekelt a komoly kapcsolat, de a pasik igen :D

Olyan ismerősöm is van (lány), akinek 24 évesen lett először kapcsolata, úgy, hogy előtte mással még randizni se volt. Idén már házasodnak ezzel a pasival.

Olyan is van, aki 28 éves (lány) és tényleg tartalmas, mély komoly kapcsolata még sosem volt.

De olyan is van 28 éves (lány), aki már kétszer elvált.


Mindenki más ütemben halad, más a célunk is, mást keresünk egy partnerben, kis szerencse is kell hozzá egyébként, de nem kell máshoz hasonlítanunk magunkat.

2020. jún. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Lány vagyok és 25 évesen volt az első kapcsolatom. 21 évesen csókolózzam először egy fiú baratommal megbeszélés alapján, mert senki meg sem próbált előtte megcsokolni. Szóval nyugi, nem vagy egyedül ezzel. A "szinte mindenki" enyhe túlzás.
2020. jún. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem két közeli lányismerősöm is van, akinek 28 évesen még nemhogy kapcsolata nem volt, de egy csókig sem jutottak el.
2020. jún. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én inkább azt mondanám, hogy haladj előre az életedben, a munkádban, a hobbidban, ha eljön az idő, úgyis utadat állja a nő. Ha én ezt előbb felismerem, most előrébb tartanék, bár most sem panaszkodom. :)
2020. jún. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem 23 évesen volt először. De az átlagra nem ez a jellemző. Én is azt mondom, hogy éld szépen tovább az életedet, de azért legyél nyitott (és ne hanyagold el az emberi/társas készségeidet, mert ezek nélkül nehéz egy kapcsolatot akár összehozni, akár működtetni).
2020. jún. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem az első kapcsolatom 19 évesen volt, csak azért mentem bele mert előtte nem volt senkim, DE bár ne mentem voltam bele abba! tesztileg, lelkileg megviselt, mai napig fájnak egyes dolgok.

Normális kapcsolatom kb 22 évesen lett. Szóval nyugi :)

2020. jún. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem 22 évesen lett először,pedig nem vagyok csúnya,inkább átlagos,de én is nagyon visszahúzódó voltam mindig. Inkább piszkáltak emiatt,mint érdeklődtek volna felőlem. Akivel 22 évesen össze jöttem már 9 éve együtt vagyunk.

1-2 olyan volt,akik a facen próbálkoztak,de inkább egyedül maradtam,mint azokkal.Szóval nem minden áron akartam valakit akkor sem,ha még nem volt és már vágytam rá.

Kitartást! Nehéz,ha komoly vagy és komoly kapcsolatot szeretnél.

2020. jún. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

22 évesen lett nekem is először kapcsolatom, de az legalább komoly volt.

Előtte 15 évesen volt az egyetlen próbálkozásom, de abból nem lett semmi.

Szóval nem vagy elkésve semmivel. Van olyan lány ismerősöm akinek 26 évesen sem volt még senkije (legalábbis nem komoly) és még szűz.

Ellenben van olyan szintén csaj ismerősöm aki kb. 2 havonta váltogatja a pasijait.

Nem vagyunk egyformák, mindenkinek más az ízlése és máshogy éli az életét.

Amúgy a kapcsolathoz leginkább szerencse kell. Jókor kell lenni jó helyen a megfelelő társaságban (és állapotban).

2020. jún. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!