Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tabu a tinikori fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tabu a tinikori fiú közti élmény?

Figyelt kérdés
Nekem volt tiniként 3 haverral is “meleg” élmény de mind csak kíváncsiság volt. De van aki letagadja hogy volt. Pedig nem mások előtt csak kettesben került szóba. Holott többször is kérte anno edzések után hogy verjük ki egymásnak. Nem zavar ha heteró de ne tagadjuk már ami volt. Én belátom magamnak hogy csak 90% vagyok az hiszen ezek annó jól estek.
2022. dec. 27. 15:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Meg fogsz lepődni, de talán azért, mert a többségnek nem voltak ilyen "élményei". Legalábbis a hetero többségnek
2022. dec. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Nekem volt 😀
2022. dec. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%
Azért,mert szégyelli,hogy ezt csinálta.Én is szégyellném
2022. dec. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Nekem volt pár verős élményem haverokkal a közelmúltból
2022. dec. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Nekem vannak élményeim és nekem nem is tabuk ezek :D
2022. dec. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%
Aki ilyet csinált és tetszett neki az sose volt hetero
2022. dec. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Voltak ilyen élményeim és sosem tekintettem tabunak.Nyilván nem dicsekszek vele,de ha szóba kerül nem is tagadom.
2022. dec. 28. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Én még most is benne lennék ilyenben de csak titokban. Kipróbálni.
2022. dec. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert visszagondolva gáz. Nekem egy haverom azért adott pénzt hogy bekaja nekem és elélveztessen így. Elsőre csak maszti volt. Aztán lett az orál. Mivel szegény voltam hagytam. Az övék volt a sulibüfé. Ha hagytam egész héten bármit kérhettem. Tényleg bármit mivel ő csak lement mintha magának hozná. Csoki, melegszenya, kóla, minden.

1 ilyenért cserébe 1 hétig kaptam mindent. 15 évesen kezdődött ez. Egész 17 éves koromig.


Sose beszéltünk róla újra. De így volt akkor is. Nem tudom másokkal is csinálta-e de velem igen.

2023. jan. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt kihagytam azért ért véget, mert 17 évesen barátnőm lett. Illetve ekkoriban kellett sulit váltanom mert elköltöztünk és onnan messze volt. Így az utolsó tanévem új suliban, új tanárokkkal és új osztyállyal indult. Olyan is lett.
2023. jan. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!