Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mièrt kellett ezzel elrontania...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt kellett ezzel elrontania a dolgot?

Figyelt kérdés
Van egy sràc, akivel lassan màr 1 ève kerülgetjük egymàst. Egyszer randiztunk, akkor le is feküdtünk, de a körülmények nem voltak teljesen megfelelőek, ès emiatt elèggè felemásra sikerült a dolog. Szexuálisan mindketten eléggé vonzódunk egymáshoz. Mindig ő ír ràm, de azóta sem jött össze egy újabb talàlkozó (kb. fèl èvig viszont nem nagyon beszèltünk, mert nekem volt valakim) Az a lényeg a dologban, hogy èrződik, hogy ez csak szex lenne kettőnk között, a rèszèről pláne, szóval ez nincsen kimondva, de elèg nyilvánvaló. Tegnap màr majdnem eljutottunk odáig, hogy talàlkozzunk, lefixàljuk vègre a dolgokat, erre megkèrdezte chatelés közben, hogy szeretnèk-e vele szexelni? Írtam neki, hogy ez nekem így tök illúzióromboló.. Erre ő:mièrt, nem akarok? Írtam neki, hogy nem ezt mondtam. Ezzel teljesen elvette a kedvemet, ès nem lett semmi a találkozóból, megint.. Egyszerűen csak nem èrtem, mièrt kell ilyen dolgokat kimondani, előre? Mert nyilván azèrt mentem volna fel a lakásàra, este, ès nem sakkozni..Csak nem tudom, èn ennèl szemérmesebb vagyok, ami persze most furán hangzik, amikor első randin lefeküdtem vele, de akkor is így van.
2022. dec. 24. 21:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

tegnap 19:30


Ne próbálj veszekedni vele. Aki alapból imádja a drámakirálynőséget azt ugyse tudod olyan dolgokkal, mint pl "észérvek" meggyőzni. Az ő világunkban ez teljesen normális magatartás hogy lelkileg összeomlanak, és egymástól várnak támogatást, ha valahol egy konkrét eldöntendő kérdéssel találják szembe magukat.

2022. dec. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Reménytelenek vagytok. Szexben eleve nem jó dolog ígérgetni meg előre megbeszélni, hiszen az elvileg mindkét fél öröméről szólna, és sok minden közbeszólhat. Bármelyik félnek elmehet tőle időközben a kedve, és akkor mi lesz?! A másik majd kiköveteli erőszakkal, mert ugye meg lett beszélve? Vagy besértődik? Akibe szorult egy kis intelligencia, az nem forszírozza ezt a kérdést, hanem odafigyel, és készenlétben áll, ha mehet az akció.
2022. dec. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
#22: Szerintem meg lehet előre beszélni, hogy ekkor vagy akkor lesz-e valami, mert mi van, ha mondjuk rosszkor toppan be a csávó, vagy mondjuk ha nem egymás szomszédságában laknak, akkor érdemes lehet lefixálni, hogy adott időben mindketten szabadok lesznek-e, vagy mittudomén.
2022. dec. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
22-es vàlaszoló, èn is, ugyanígy gondolom. Ès a 19-es vàlszolónak is nagyon igaza van, voltam olyan sráccal, akivel ez sosem volt kèrdès, nem beszèltünk előtte ilyesmiről, mindig magàtól èrtetődő volt a dolog.
2022. dec. 26. 19:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!