Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mièrt kellett ezzel elrontania...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt kellett ezzel elrontania a dolgot?

Figyelt kérdés
Van egy sràc, akivel lassan màr 1 ève kerülgetjük egymàst. Egyszer randiztunk, akkor le is feküdtünk, de a körülmények nem voltak teljesen megfelelőek, ès emiatt elèggè felemásra sikerült a dolog. Szexuálisan mindketten eléggé vonzódunk egymáshoz. Mindig ő ír ràm, de azóta sem jött össze egy újabb talàlkozó (kb. fèl èvig viszont nem nagyon beszèltünk, mert nekem volt valakim) Az a lényeg a dologban, hogy èrződik, hogy ez csak szex lenne kettőnk között, a rèszèről pláne, szóval ez nincsen kimondva, de elèg nyilvánvaló. Tegnap màr majdnem eljutottunk odáig, hogy talàlkozzunk, lefixàljuk vègre a dolgokat, erre megkèrdezte chatelés közben, hogy szeretnèk-e vele szexelni? Írtam neki, hogy ez nekem így tök illúzióromboló.. Erre ő:mièrt, nem akarok? Írtam neki, hogy nem ezt mondtam. Ezzel teljesen elvette a kedvemet, ès nem lett semmi a találkozóból, megint.. Egyszerűen csak nem èrtem, mièrt kell ilyen dolgokat kimondani, előre? Mert nyilván azèrt mentem volna fel a lakásàra, este, ès nem sakkozni..Csak nem tudom, èn ennèl szemérmesebb vagyok, ami persze most furán hangzik, amikor első randin lefeküdtem vele, de akkor is így van.
2022. dec. 24. 21:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
75%
A többi lánytól valószínűleg nem kellett megkérdeznie, de annyira már ismer, hogy te nem vagy egyszerű eset, és nem akarta, hogy akkor találd ki, hogy te mégsem úgy gondoltad, mikor már témánál vagytok.
2022. dec. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ezt miért tőlünk kérdezed? Csalódott vagy, mert nem azt kaptad amit vártál, kiderült a tagról idővel hogy ajtóstól a házba nem igazán a kellő óvatossággal cserkészi be a prédát. Ez van, elfogadod, dugsz akkor majd mással.
2022. dec. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem keress olyan srácot, akivel jobban egy nyelvet beszéltek. Én totál megértelek, hogy ez így kimondva illúzióromboló. Én is utálom, ha ilyen formában "faggatnak", és nem veszik a lapot az amúgy teljesen egyértelmű tetteimből. De nem is húztam soha senkinek az agyát, hanem hamar leteszteltem, hogy passzolunk-e ebből a szempontból. Ha nem, akkor nem erőltettem.
2022. dec. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Tök igazad van 13-as, èn is ezt érzem, köszi szépen a választ.
2022. dec. 25. 01:59
 15/24 anonim ***** válasza:
56%

Párom előtt neten ismerkedtem. Többször volt, hogy valakivel megvolt az "egy hullámhossz" és lebeszéltük a randit. Vagy első randi után a következőt. Én se szerettem, ha rákérdeztek, hogy lesz - e szex. Nem azért mert nem akartam volna esetleg, de ez így olyan direkt....

Meg se hagyják annak a lehetőségét, hogy ha valami mégsem ok, akkor inkább nem szeretném, el van könyvelve, hogy lesz szex és kész. Miért nem jó, ha ott érezzük egymáson, hogy akarjuk, miért kell előre lefixálni? Ha meg már dugtatok előtte akkor nyilvánom valószínűleg megint fogtok, akkor minek kérdezgetni?...

Úgyhogy én teljesen megértelek.

31N

2022. dec. 25. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
77%
Az utóbbi években azért szeretem az idős, 30 feletti nőket, mert ott már ritkább ez a stílus, ez a sértődős, hisztikézős mentalitás. Ha valaki megkérdezi, hogy "Lesz este szex?", arra egy felnőtt, normális nő, aki szeretne több romantikát, annyit válaszol, hogy "Ez csak rajtad múlik, hogy el tudsz-e csábítani egy kis beszélgetéssel, amíg elfogy egy üveg bor!". Világosan, de mégiscsak nőiesen rejtélyesen kommunikálva az igényeit.
2022. dec. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, 15-ös, èn is ugyanígy gondolom. (Szintén 31 vagyok.)
2022. dec. 25. 09:18
 18/24 anonim ***** válasza:
85%
Jézusom, ez a női taktikázás... Ahelyett, hogy két felnőtt ember nyíltan megbeszélhetné az igényeit, vágyait, inkább játszadozik. Persze ez az egész arra is jó lehet, hogy ha az egyik fél bármi okból meggondolja magát, akkor simán visszakozhat, és a másikra tudja hárítani annak az ódiumát, hogy az illető miért volt képtelen kitalálni az ő gondolatait. Nyilván sokkal könnyebb a másikat hibáztatni, mint azt mondani, hogy "igaz, hogy tegnap este megbeszéltük, hogy szexelünk, de ezért és ezért meggondoltam magam, bocsi, viszont megígérem, hogy máskor pótoljuk". Egyébként ha valaki illúziórombolónak tart egy ilyen "nyílt sisakos" kérdést, akkor simán irányíthatja úgy a dolgot, hogy picit pikánsabbá és "kétértelműbbé", "izgatóbbá" tegye a beszélgetést, csak hát ehhez intelligencia kell(ene).
2022. dec. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
14%
Ez k.rvára nem női taktikázás. Rátermett pasik nem kérdezgetnek ilyet, hogy szexelnék-e velük, hanem elérik, hogy kérdés nélkül akarjam őket. Akinek ezt kérdezgetni kell, az veszett ügy.
2022. dec. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
#19 Szerintem meg az a veszett ügy, amikor egy elvileg felnőtt nő alapszinten nem képes kommunikálni. Arról nem is beszélve, hogy a kérdezőnk akarta a csávót.
2022. dec. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!