Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért kellett egy jól kinéző...

Nicola73 kérdése:

Miért kellett egy jól kinéző honlapot elrontani ?

Figyelt kérdés
A Gyakorikérdések kinézete jó volt erre most elrontják. Már írtam nekik de biztos vagyok benne, hogy nem kapok választ. Nektek tetszik ez az új "dizájn" ?

2020. máj. 12. 12:40
1 2
 1/19 lali51 ***** válasza:
67%
Ez nagyon szar lett.Kérem vissza a régi kinézetet!
2020. máj. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%

Én azt hittem először valami bug, és rosszul töltött be a régi oldal.

De úgy tűnik hogy nem.

Nem értem ki felel ezért. Valami 5 éves jóllakott napközis csopor készítette?

2020. máj. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

Felhasználói nyomásra csak finomítanak majd rajta valamit.

Szerintem is undorító, inkább a funkciókra kellett volna koncentrálni, mint szétcseszni a régi jól bevált design-t.

2020. máj. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%
Kellett itt mindenkinek rinyálni, mondván már több, mint 1 éve ugyanolyan. Most megkapták. :D
2020. máj. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Már írtam két levelet is nekik, remélem lesz reakció :-(
2020. máj. 12. 12:50
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon régóta ugyanilyen volt már. A zöld kérdés, kék válasz, a válaszadó x %-ban hasznos válaszokat ad, stb... mind szorosan hozzátartoztak az oldalhoz, kár volt ezt így elrontani.
2020. máj. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a régi is iszonyat béna volt, 20 éve néztek ki úgy a weboldalak, mint az. Ideje volt a frissítésnek. Abban viszont egyetértek, hogy ez az új se jobb, mert hiába tűnik modernebbnek, nagyon sok a zavaró elem rajta, mint például azok a zöld pipák, gombok illetve a Privát üzenet / Hasznos számodra ez a válasz szövegek ugyanakkora betűmérettel és erősséggel, mint a többi szöveg. Ezeket el kéne halványítani, mert ledominálják a képernyőt, és szinte elvész köztük a valódi szöveg és tartalom.
2020. máj. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a százalékokat hülyeség volt ezekre az ikonokra cserélni. Jobb lenne, ha az lenne ott, hogy: anonim (67%)

Követhetetlenné válnak a beszélgetések, ha egy 67 és 69 százalékost nem lehet megkülönböztetni.

2020. máj. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Nekem részben tetszik az új dizájn, de eltűntek az időpontok a kérdéseknél, továbbra sem reszponzív, legfeljebb keskenyebb, és alig történt változás. Nagyon sok kényelmi funkció elférne még.
2020. máj. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, mintha a CSS egy része nem töltődne be. Szerintem mobilon/tableten nem igazán tesztelték az oldalt. Csak a reklámok sütik ki a szemem, minden más olvashatatlan. Kellene rollback lehetőség.
2020. máj. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!