Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért kellett egy jól kinéző...

Nicola73 kérdése:

Miért kellett egy jól kinéző honlapot elrontani ?

Figyelt kérdés
A Gyakorikérdések kinézete jó volt erre most elrontják. Már írtam nekik de biztos vagyok benne, hogy nem kapok választ. Nektek tetszik ez az új "dizájn" ?

2020. máj. 12. 12:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%
Tényleg szokni kell az új felületett, de én inkább pár nap múlva nyilatkoznék, egyenlőre szokatlan...
2020. máj. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
96%
Jó volt? A régi úgy nézett ki, mintha a Windows 98 idején készítették volna, és alapvető funkciók hiányoztak róla. Ezen még kéne csiszolni, de alapnak nem rossz.
2020. máj. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az új felület elég meglepő volt. De jó látni, hogy bekerültek olyan funkciók, amik eddig hiányoztak.
2020. máj. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 P.O.C. ***** válasza:
34%
Hányinger. Semmi új funkció, csak egy gusztustalan és idegesítő új bőr. A üzemeletető monnyyon le !!!!
2020. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 P.O.C. ***** válasza:
13: Pontosan mik ezek, mert én nem veszek észre változást? Az egyik legfontosabb: pl a hozzászólásokat továbbra sem lehet módosítani. A legtöbb fórumon lehet, max időkorláthoz van kötve.
2020. máj. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Pl. ki lehet jelölni kedvenc kategóriákat, amelyeket (gondolom) nem kell egyenként végigbogarászni. De egy csomó alapvető funkció/dizájn még mindig hiányzik. Talán majd a következőnél, úgy 2030-ban.
2020. máj. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 gungasam ***** válasza:
45%
Tudom a választ! Mostanság minden felhasználói felületet primitívre vesznek, ez az új trendi! Az új generációnak egyszerű kell, mindent ki kell hagyni belőle ami egy kicsit is informatív és áttekinthető. Ne tudjon meg semmit ami nem MUSZÁLY....pl.: kik adják a legjobb válaszokat...
2020. máj. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 gungasam ***** válasza:
A rendszergazdánk lelki és gondolati gazdagságára utal a weboldal új "egyszerűsített" kinézete...valamint az alaposságára, ha egyszer már elcseszed akkor azt is tedd alaposan. Rá se ismerjen aki hozzá mert szokni az előzőhöz..Minden weboldal fejlesztő új generációs...a mai modern iskolákban készült...béta verziós...
2020. aug. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én közben megszoktam ezt az újat, nem dőlt össze a világ. Bár a régi százalékok visszajöhetnének.
2020. aug. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!