Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért kellett elrontani ezt a...

Gungasam kérdése:

Miért kellett elrontani ezt a GYIK weboldalt??

Figyelt kérdés
Olyan primitív és ronda lett, hogy elképzelni sem tudtam volna soha, hogy ennyire színvonaltalan külsőt lehet adni valaminek. Kíváncsi lennék milyen arányban tetszik vagy nem tetszik az előző megjelenéséhez képest?
2020. máj. 22. 17:41
A kérdező szavazást indított:
tetszik
nem tetszik
39 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Én hülye! Miért is gondolhattam , hogy csak a google a youtube a google map a díjnet ésaz émász-elmü hülyült meg a privitivizmus jegyében....? Minden webes felület minimalizálódik, Talán "lemegy" a szintünkre? Szerintem a "törzsgárda" szintje magasabb ennél, legalább az előző kinézet szintjén van!
2020. máj. 22. 17:55
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Nem teljesen mindegy, hogy hogy néz ki? Kérdéseket olvasni járok ide, azok meg ugyanúgy vannak.
2020. máj. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 V. Hélix ***** válasza:
75%
Nekem is jobban tetszett az előző verzió, egyedül az jó ebben, hogy lehet szavazásokat csinalni, de a dizájn határozottan ronda és szerintem zavaró is a hatalmas fehérség, engem konkrétan iritál, olyan mint egy orvosi rendelő
2020. máj. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Hármasnak: Az oldal alján ott van, hogy "Sötét mód bekapcsolása".

Az majd megoldja a problémád és nem fog zavarni a fehérség...

Nekem tetszik az új felület, semmi problémám nincs vele... na és tetszik a hármasnak megemlített sötét mód is.

2020. máj. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még a fejlécen lévő menü betűi is életlenek elmosódott szélűek...és kicsik.
2020. jún. 21. 10:56
 6/7 A kérdező kommentje:

Amikor az ember haszál valamit évekig, akkor megszokja és megszereti. A külsejét, az elrendezést, a sajátos logikáját, szabályait. Vagyis megszereti!! Na ilyenkor nem szabad nagy változtatásokat keresztülverni mert sok embernek gázol bele az érzelmeibe. Ez mindenre vonatkozik. Akár szeretteink külseje, magatartása, vagy autónk üzemeltetése, saját ruhánk, sőt telefonunk forradalmi megváltoztatása sok áldozatot követel. Nem csak megszokni kell az újat hanem le kell mondani a régiről!

Ha ez apró lépésekben és időben elnyúlva történik mindenki könnyebben idomul hozzá, szíesebben veszi a változást.

2020. jún. 21. 11:06
 7/7 A kérdező kommentje:
Lao-Che, nem csak szerintem nagy kínai filozófus tanítása, hogy vezetni úgy kell, hogy az minél kevesebb változással járjon.Aki (rendszergazda) túl sokat változtat az mindent elronthat, mert azok szívják meg akik bele sem szólhatnak.Így a vezetés, változtatás voltaképpen mintegy diktatúraként valósul meg.
2020. aug. 14. 18:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!