Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyerekkorod meghatározó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekkorod meghatározó szexuális élményei ??? Kinek mi volt a gyerekkorának, fiatalkorának legmeghatározóbb élményei?

Figyelt kérdés

2022. nov. 15. 23:19
 291/303 anonim ***** válasza:
100%
286: hány évesen, és mennyi ideig tartott?
júl. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 292/303 anonim ***** válasza:
76%

bnommel 8evesen bunkerban

(ruhaban) lovagoltam/izgattam magam😭hetero vagyok es mai napig nem gondolok ilyenekre

aug. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 293/303 anonim ***** válasza:
0%

Van pár dolog amit nem írnék le inkább mert egyből le lennék szólva. Próbáltam már többször beszélni róluk, de csak nőknek sikerült elmondanom, félek hogy a férfiak lenéznének miatta. Ha érdekli valamelyik nőt akkor beszélhetünk róluk.


24f

aug. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 294/303 anonim ***** válasza:
100%
Anonim oldal. Honnan tudod, hogy nő kérdezi?
aug. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 295/303 anonim ***** válasza:
49%

293, en kivancsi vahyok ra, nem szoktam leszolni semmit, nekem is vannak ciki sztorijaim, es nem verem nagy dobra, de ide le merem irni


44 f

aug. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 296/303 anonim ***** válasza:
49%
Mert milyen sztorik vannak? :D
aug. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 297/303 anonim ***** válasza:
64%

#294


Egyszerűen csak arról van szó, hogy kéjelgésre keres női levelezőpartnereket.

Azt nem tudja, persze, hogy majd mindkét monitor előtt pasi veri a farkát.

aug. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 298/303 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ranyitottam veletlen hotelben egy parra akik szexeltek. Nem ismertem meg a szamokat. Kb 4 eves lehettem. Most vagyok 20
aug. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 299/303 anonim ***** válasza:
78%

A hugommal egy szobában laktunk így mint szégyenlősség egymás előtt ismeretlen fogalom volt.

Amikor elkezdtünk nőiesedni és az sex is az érdeklődesi kőrbe került,nem voltunk restek eggyütt gyakorolni ezt-azt.

Aztán voltak fiuk akite nem zavart ha ott van a másik lánytesó és nezi őket vagy minket.

Szép emlékek.

Privát nem kell!

aug. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 300/303 anonim ***** válasza:
49%
Ez az egyik leghosszabb topic. Jó dolgokat is olvastam😀
aug. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!