Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meg lehet szabadulni a BDSM-tő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet szabadulni a BDSM-től, hogy az ember ne a vágyainak a rabja legyen?

Figyelt kérdés

A kifejtést azzal kezdeném, hogy lehetőleg olyanok válaszoljanak, akik vagy megszabadultak ettől a "vágytól" vagy legalább próbáltak.


29 vagyok, domináns amióta az eszemet tudom. Eddig csak olyan kapcsolataim voltak, ahol a lány szubmisszív volt, viszont mindegyikük szerette is, igényelték, szóval ezen a téren nem volt gond a kapcsolataimmal.

Mindent átbeszéltünk a szex előtt, hogy kinek mi a jó, és mi nem, és teljes biztonsággal csináltunk mindent.


A kérdésem arra vonatkozik, hogy bárki a leendő válaszolók közül "adta" már fel ezt az énjét, hogy egy egészségesebb életet éljen?

Normális szexuális életet akarok, és teljesen tisztában vagyok vele, hogy nem jó, amit csinálok, de nem tudok tőle szabadulni.

Persze vissza tudom fogni magam, mert nem vagyok egy állat, de egy idő után mindig hiányozni kezd.

Tudom, hogy a legtöbb nő -legalább- minimálisan szereti, ha a férfi irányít az ágyban, de amit én szeretek, az a megalázás, pofonok, szóban alázás, stb.


Rengetegen szeretik ezt is persze, de észrevételeim szerint ezek közül a lányok közül gyakorlatilag az összes lelkileg sérült, akikkel komolyabb kapcsolatot nem lehet kialakítani.


Szóval, meg lehet-e szabadulni ettől, és ha igen hogyan?



2022. okt. 27. 18:42
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
100%

12-es sub férfi vagyok! Valami. Baj van nálad a toronyban

Azt hiszed egy sub férfi minden nőnek alattvaloja lenne?

Elmondom, hogy nem

Pl nálam 95kg domina az nem domina hanem 1malac

2022. dec. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
Ennyi
2022. dec. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a férjem próbálkozott szabadulni tőle, nem ment neki. Válás lett a vége, mert én az egyre durvább kéréseit már nem tudtam teljesíteni, pedig irányító és elég dominéns személyiség vagyok, de nem volt hozzá gyomrom, sem szadista hajlamaim. Most egy 50-es szikkadt picsával él eggyütt, nattól ránézésre is látod egy szigorú asszony. Tanár amúgy.


A sima hagyományos szexet próbáltuk feldobni helyszínekkel, pózokkal, swingerrel, beöltözéssel, hármassal, de valahogy mindig ott kötöttünk ki, hogy én legyek felül és uraljam le támaszkodjak a torkára.... tényleg mindent megtettem, de amikor gyertyával, meg pálcázással jött nekem meg hogy tűkkel szúrkáljam a pöcsét....


34N

2023. jan. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
18%

szerintem addig kell ütni verni az embert amig meg nem változik


nyugi a csúnyák meg nem dughatnak aztán mégis meg kell hogy éljenek valahogy. akkor te is ki fogod birni

2023. jan. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
31%

azért kiváncsi lennék hogy más férfiakkal is akkora nagy kemény vagy e mint a becsicskitott nőiddel? SZal érted? Nagy a pofád, de visszaugatni egy másik férfinak nem biztos hogy mernél mert repülne a pofon vagy nyilna a bicska.


bár lehet hogy te magad is proli vagy és késsel járkálsz

2023. jan. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:
az irónia erős dolog
2023. jan. 22. 11:20
 27/50 anonim ***** válasza:
100%

#25


Neked fogalmad sincs a bdsm-ről barátom.... 🤦🏻

2023. jan. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
100%
Roviden: nem lehet
2023. jan. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:

Nekem még egyáltalán nem sikerült.


Igaz, be tudom érni az enyhébb dominanciával is. Van komoly párkapcsolatom.

2023. jan. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
33%

A szürke 50 idiótaságai könyvek óta nem lehet egy normális 30-40 feletti pasit találni, akinek ne lenne legalább enyhén beütése ez a rohadt bdsm. És persze, hogy úgy, hogy ő dominál és aláz és nő a tárgy. Kicsit unalmas. Jó pár nagyon jól indult kapcsolatomnak, randiknak ez a rohadt BDSM vetett véget.

Az egyik barátnőmék is mot válnak, mert a férje BDSM másniás lett és otthona barátnőm nem adja meg neki, kuka a 3 gyerek, a közös ház, a közöseb 21 éven át gürcölt élet, mert a faszikám erőszakoskodni akar a nőkkel....

2023. jan. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!