Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori a szexmentes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori a szexmentes házasság?

Figyelt kérdés
Sokan vannak itt ilyen helyzetben? Mióta vagytok házasok és mióta nincs szex? Mit csináltok? Megcsaljátok a házastársatokat vagy lehet így élni? 49 és 52 évesek vagyunk, és nálunk is évek óta alig van ma már együttlét. Ki hogy bírja? Érdemes kockáztatni megcsalással, netán új élettel? Főleg már ebben a korban? Család, sok-sok közös évek után. Ráadásul úgy, hogy más területen rendben van minden.

2022. szept. 21. 09:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%

Úgy látom elég gyakori probléma a szexmentes házasság. Mi 15 éve szeretkeztünk utoljára. Megszülettek a gyerekek .Ekkor még nem gondoltam, hogy ez ilyen tartós lesz. a feleségemet nem is érdekli, legalábbis ezt mondja.

De hiába kérdezem, mi a baj, miért van ez, nem mondja el. Vagy inkább ne is kérdezzem, mert már elmondta. Én sokszor már kivagyok ez miatt. Megoldom maszturbációval, de ez lelkileg nem elégít ki.

Most már ott tartok, sokszor nincs is kedvem vele beszélgetni.

A férfi

2022. szept. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet így,egy életem van a sex meg túl jó....47f
2022. szept. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
A korotok mindegy, mert nem azon múlik. Ezt úgy mondom hogy 31 éves nő vagyok és évente van kb 5-6 szex közöttünk. Ugyan ez a szituáció hogy minden más működik csak a szex nem. Vagy együtt élsz ezzel vagy nem. Abszolút dilemmába vagyok én is hogy mi lenne jobb a továbbiakban.
2022. okt. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
#13-as : én negyvenes évek elején vagyok, ffi. Nálunk sincs szex jó ideje. Szerintem így nem lehet élni !
2022. okt. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#14-es: akkor te elváltál vagy megbeszéltétek a problémát vagy mi volt a megoldás ha volt?
2022. okt. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
70%
Sokszor ez vàlàsba torkollik. Szòval ne higyjètek el hogy a pàrotok nem kìvànja a szekszet, csak veletek nem. Egyszer csak bejelenti hogy vàlik ès akkor annyit dug az ùj pàrjàval hogy egy üregi nyùl csak megirigyelnè.
2022. okt. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#15-ös! #14-es vagyok. Folyamatosan próbálom vele a megoldást keresni, beszelunk rola, probalok mindenben partner lenni, de egyszeruen azt latom,hogy tokmindegy hogy feszulok meg, mindig van valami indoka ami miatt nincs valtozas. En azt erzem hogy ezek az indokok csak kvazi kibuvok az alol hogy legyen koztunk barmilyen kozelseg. Szoval nincsen megoldas nalunk erre még. Sajnos. Es rohadtul szenvedek mert nekem szuksegem lenne szexualis eletre!
2022. okt. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
76%
14 es, akkor vagy válás, vagy ha amúgy jó minden, akkor szerető. Más nincs, erőből megbeszélésektől senki nem fog kívánni és ezért nem is hibáztathatod. Ez kémia. Ha nem kívànód a spenótot, akkor beszélgetésektől, lelkizésektől sem fogod.
2022. okt. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#18 Tökéletesen igazad van! "Ez kémia." Valóban a beszélgetések nem vezetnek eredményre. Ezt ezerszer próbáltam én is.
2022. okt. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!