Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori a szexmentes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori a szexmentes házasság?

Figyelt kérdés
Sokan vannak itt ilyen helyzetben? Mióta vagytok házasok és mióta nincs szex? Mit csináltok? Megcsaljátok a házastársatokat vagy lehet így élni? 49 és 52 évesek vagyunk, és nálunk is évek óta alig van ma már együttlét. Ki hogy bírja? Érdemes kockáztatni megcsalással, netán új élettel? Főleg már ebben a korban? Család, sok-sok közös évek után. Ráadásul úgy, hogy más területen rendben van minden.

2022. szept. 21. 09:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell beszélni a másik féllel, hogy neked problémát jelent hogy nincs szex.

Neki mi a véleménye róla, nincs is vágya rá?

Ki a férfi és ki a nő? Lehet férfiként egészségügyi gondja van amit szégyell.

2022. szept. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én úgy tapasztalom gyakori. Szintén "zenész" vagyok én is. Nem házasság csak élettársi kapcsolat 12 éve. Én vagyok a pár férfi tagja.

Békés és szeretetteljes kapcsolat viták nélkül, egyetértésben.

Kereken nagyon fitt ötven évesek vagyunk. 2017 ben volt utoljára intim együttlétünk, azóta csak az emlékeimből tudom hogyan néz ki a párom meztelen. Tulajdonképpen 2017 ben teljesen megszűnt a párom nemi vágya. Nem tudom az okát és ő sem. Talán a változó kor eleje? Sajnos a mai napig nem történt pozitív változás és erre nincs is sok remény. Az elején kegyetlen rossz volt ezt megélni, rengeteget szenvedtem. Ma már sokkal jobban viselem. Új élet, ebben a korban? No pont ez az. Technikailag könnyen megvalósítható lenne viszont az érzelmi kötődés miatt már nagyon nehéz. Pont ez a lényeg, hogy ebben a korban. Mivel jól kijövünk egymással csak a szex miatt változtassak? Jelenleg kiváló egészségi állapotban és kondiban vagyok. De meddig? Hány év lenne? Nos ezek a kérdések amelyek miatt a belenyugvást választottam. Szerető? Az brutál nagy bonyodalmakkal jár. Nem ítélem el aki ezt az utat választja de ez nem az én világom. Prosti? Na ez már kevésbé fájdalmas legalább a harmadik felet nem csapom be nem hozom kellemetlen helyzetbe de erre sem tudtam rászánni magam. Viszont így szex nélkül kell leélni a hátralévő éveket. Én azt tervezem, hogy felkeresek egy ezzel foglalkozó szakembert tanácsért.

2022. szept. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%
Azt nem tudom mennyire gyakori, de sztem nem normális. Ha tényleg minden rendben van ezt mert nem lehet megbeszelni? Ilyenkor az a kérdés, a másik fél egyáltalán nem kívánja a szexet, vagy csak veled nem?
2022. szept. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos több ilyen házasság van, mint sokan gondolják. Én is ebben élek 40 évesen (én vagyok a női fél). Ismeretségi körömben is van ilyen, kívülről senki nem mondaná meg róluk, rólunk. Pont, mint a kettes, nyugodt, békés családi környezet, nálunk van gyermek is, de sok éve semmi szex. Kezdem belátni, hogy a férjem ilyen habitusú, mikor mélyebben beszélgettünk, akkor is elmondta, hogy az előző kapcsolatában is gond volt, hogy a nő kevesellte a szexet. Én úgy voltam vele, hogy a kevéssel beérem,tudok kompromisszumot kötni, de soha nem gondoltam volna, hogy ez nullára redukálódik. :( Szóval most ez van, s tudom, hogy aljas és elítélhető dolog, de egy állandó szeretőm van.

Válni nem akartam, s nem az anyagi dolgok miatt, nem élünk nagy lábon. Viszont tényleg csak a szex miatt borítsam az amúgy jó kapcsolatunkat? Mi a garancia rá, hogy a következő kapcsolatban nem lesz ennél nagyobb gond? Nem könnyű döntések ezek, holott tudom, sokan azonnal rávágják, hogy el kell válni és ennyi.

2022. szept. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

"Ha tényleg minden rendben van ezt mert nem lehet megbeszelni? Ilyenkor az a kérdés, a másik fél egyáltalán nem kívánja a szexet, vagy csak veled nem?"

Utóbbi is elég gyakori szerintem. Azért na, valljuk be, az emberi természet nem úgy lett kitalálva, hogy évtizedeken át ugyanúgy izgalomba hozzon a szex ugyanazzal az emberrel.

2022. szept. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

#4 "Szóval most ez van, s tudom, hogy aljas és elítélhető dolog, de egy állandó szeretőm van."

Egyáltalán nem elítélendő! Pont amit írtál , hogy a szex miatt borítsd a jelenlegi kapcsolatod. Előző párommal a napi szex alap volt ebben nagyon egyet értettünk és hát sajnos ezen kívül nem sok más dologban. Két teljesen külön életfelfogásúak voltunk. Ezért nagyon is megértelek és ez nekem is a félelmem. A mostani párommal pedig igaz nem napi szinten de úgy indult és 5-6 évig ki is tartott úgy a szex, hogy mi még ezt hatvan évesen is csinálni fogjuk. Ehhez képest a valóság , hogy 45 évesen azt mondta őt ez már nem érdekli.

Ugyanakkor nem is kényszeríthetjük a másik felet cölibátusra a hátralévő életében. Ehhez senkinek sincs joga.

/ 2. voltam/

2022. szept. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

#4-es válaszoló: én a férfi fél vagyok, negyvenes eleji, ugyanez a helyzet nálunk pepitában, mint nálatok. Nekem nincs szeretőm, és szenvedek emiatt az állapot miatt. Én megértem a döntésedet, és őszintén átérzem amin átmehetsz.

Nekem jelenleg csak a kezem marad, hogy ne golyózzak be....

2022. szept. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

Csatlakozom a többiekhez. 45 évesek vagyunk, szerintem 4-5 éve nem volt közöttünk szex. Nem csak a feleségem hibája, én sem kívánom őt, és ő sem erőlteti. Ugyanakkor a szexuális étvágyam megmaradt, amit főleg önkielégítéssel, néhány hosszabb-rövidebb kalanddal oldottam meg.


De a kapcsolatunk ettől függetlenül teljesen rendben van, neveljük gyerekeinket, szervezzük a családi programokat, jól élünk.


Mostanában kezdtem el azon gondolkodni, hogy valami hasonló cipőben járó nővel kellene kapcsolatot keresnem, ahol tudjuk, hogy nem akarjuk egymás házasságát felrúgni, csak az igényeinken enyhíteni.


(45F)

2022. szept. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

#8 Te szerencsésebb vagy mert legalább nem kívánod a párod. Az én párom viszont egy bombázó. Ez még szarabbá teszi a helyzetet. Meg aztán a helyzet ismeretében rám is lett volna igény több alkalommal de én visszautasítottam a lehetőségeket. Nekem a párom tetszik a legjobban csak elérhetetlen számomra. Na ez egy nagyon szar helyzet.

(2. voltam szintén)

2022. szept. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Kiegészítem még azzal a válaszom, hogy a párom nem is öltözik/ vetkőzik előttem, hogy kíméljen az ingerektől és az izgalmaktól. :(
2022. szept. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!