Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon durva volt velem első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon durva volt velem első alkalommal jogos, hogy nem szeretnék már tőle semmit?

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedtünk meg és jó pár randi után megtörtént az első alkalom. Nagyon kedves volt míg ismerkedtünk, randiztunk és megbíztam benne valamint én is szerettem volna így lefeküdtem vele de nem olyan volt mint képzeltem.

Megalázott és olyan durva volt velem, hogy nem akartam már tovább de nem bírtam kicsúszni a kezei közül.

Itt most nem arra gondolok, hogy ez volt az első azért volt rossz hanem szinte kikelve magából szó szerint fájdalmat okozott.

Ezek után haza akart vinni mert mondtam itt nem maradok tovább, viszont én szinte elrohantam. Előtte viszont megmondtam, ez volt az utolsó, hogy ilyet tett velem. Azóta nem nagyon beszélünk , ez nem normális és nem szeretnék tőle már semmit tudtára is adtam, de ő azt mondta nagyon kívánt és nem bírt magával de ez nem mentség.

Azóta folyamatosan próbálkozik és szerinte ez nem nagy ügy...

Teljesen más, mint ahogy megismertem.

Mit tegyek? Beszéljem meg vele mégegyszer személyesen, hogy ez ennyi volt?

20+L



2022. szept. 15. 21:28
 81/91 anonim ***** válasza:
4%

Az a baj hogy ezzel a megerőszaktak témával sokan visszaéltek már, szerintem több férfi szívott már ez miatt mint nő.

Amúgy ez nem erőszak csak szimplán rendesen megkefélt.

2022. szept. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/91 anonim ***** válasza:
2%
Ha pedig teherbe esel remélem megszülöd, egyrészt a felelőtlenségeid miatt ne ölj meg egy gyereket másrészt nemzeti felelősség is terhel!
2022. szept. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/91 anonim ***** válasza:
96%

#81 #82 szerintem te beteg vagy.

Keress fel egy pszichiátert sürgősen. Férfiként inkább kussolj erről a témáról. Remélem egyszer téged is megerőszakolnak, hiszen "nemzeti felelősség" az ilyen férgeknek megmutatni a valóságot. Egy söpredékkel kevesebb lenne.

2022. szept. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/91 anonim ***** válasza:
95%

#81-82

Remélem anyukádat is így megszokták "rakni". Nagyjából hasonló kaliberű emberkék. Ugye a drága mami élvezi rendesen? Kérdezd meg tőle :D

Biztos apád is ilyen színvonalas hapek lehet. Akkor már nem csodálkozom, hogy téged is inkább megtartottak. Bár, te pont az az ember vagy, akiért nem lett volna kár :O

2022. szept. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/91 anonim ***** válasza:
3%
Hiába a vergődés, ez van :)
2022. szept. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/91 anonim ***** válasza:
31%
#85 Kisebbségieknél lehet, máshol nem igazán.
2022. szept. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/91 anonim ***** válasza:
0%
Hát pedig itt a kérdező
2022. szept. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/91 anonim ***** válasza:
5%

Az a baj, hogy bemondásra nem fogják lesittelni.

Valami bizonyíték kellene vagy legalább látlelet.

Azt kell hogy mondjam helyes ez így, mert sajnos vannak nők között is szép számmal olyan gondolkodású egyedek, akik bosszúból simán felnyomnának mondjuk egy exet, csak azért hogy megszivassák. Mondván, hogy erőszak történt, és akkor bemondásra leültetnék 5-10 évre a csókát ártatlanul...

2022. szept. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/91 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem légy belátóbb és adj neki még egy esélyt. Mindenkinek jár egy esély. Lehet túl akarta tolni a dolgot, hogy megfeleljen neked. Izgult, stresszes volt stb. Most meg így megbantod, legelabb egy találkozás keretén belül mond el neki a problémáid. Nem ezt érdemli, te is tudod.
2022. szept. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/91 anonim ***** válasza:
40%
Érthető hogy egy ilyen elmebeteggel nem akar a kérdező mégegyszer beszélni, de azért nagyon érdekes lenne, hogy tudna-e és miféle magyarázatot adna a történtekre az örült. Ezt persze csak a bennem lévő pszihologus mondatja, én sem akarnék ilyen helyzetben érdeklődni. Vajon rálát a viselkedésére, vagy nem is érti, hogy mi a probléma ? Meg azért továbbra is alig alig hiszem, hogy nem voltak előjelek. Persze lehet hogy mostanra olyan furcsán szocializálodnak az emberek, hogy már nem is kell nagyon bolondnak lenni ilyen viselkedéshez.
2022. szept. 18. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!