Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon durva volt velem első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon durva volt velem első alkalommal jogos, hogy nem szeretnék már tőle semmit?

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedtünk meg és jó pár randi után megtörtént az első alkalom. Nagyon kedves volt míg ismerkedtünk, randiztunk és megbíztam benne valamint én is szerettem volna így lefeküdtem vele de nem olyan volt mint képzeltem.

Megalázott és olyan durva volt velem, hogy nem akartam már tovább de nem bírtam kicsúszni a kezei közül.

Itt most nem arra gondolok, hogy ez volt az első azért volt rossz hanem szinte kikelve magából szó szerint fájdalmat okozott.

Ezek után haza akart vinni mert mondtam itt nem maradok tovább, viszont én szinte elrohantam. Előtte viszont megmondtam, ez volt az utolsó, hogy ilyet tett velem. Azóta nem nagyon beszélünk , ez nem normális és nem szeretnék tőle már semmit tudtára is adtam, de ő azt mondta nagyon kívánt és nem bírt magával de ez nem mentség.

Azóta folyamatosan próbálkozik és szerinte ez nem nagy ügy...

Teljesen más, mint ahogy megismertem.

Mit tegyek? Beszéljem meg vele mégegyszer személyesen, hogy ez ennyi volt?

20+L



2022. szept. 15. 21:28
 71/91 anonim ***** válasza:
93%
70-es miért ne jelentse fel? Hogy az a barom más nőkkel is bűntetlenül megtehesse? Dögöljön meg a szomszéd tehene nentalitás???
2022. szept. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/91 A kérdező kommentje:

Aki itt azt írja én vagyok a hibás még annak sem kívánom, hogy fojtogassák úgy, hogy a keze nyoma a nyakán maradjon, vagy, hogy még napokig fájjon az aktus után itt ott...

Ha valaki ezt szereti a durvább szexet akkor sem hiszem, hogy egy szűz nővel kellene ezt kiélnie.

Ha nemet mondok azért teszem mert nem élvezem ezt fel kellene fogni!

Ez megtörtént de nem fog mégegyszer, ha nem hagy békén zaklatásért fogom feljelenteni.

2022. szept. 16. 17:31
 73/91 anonim ***** válasza:
84%
Miert nem jelented fel nemi erőszak miatt? Akrus alatt jelezted hogy hagyja abba. Nem tette. Tehát miért nem jelented fel nemi erőszak miatt?
2022. szept. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 anonim ***** válasza:
7%

73 szerinted hogyan tudná bizonyítani?

nem vagyok jogász, de szerintem csak úgy hogy

- vagy hoz egy (vagy 2) tanút, aki tanúskodik, hogy tényleg így volt

- van kamera- (esetleg hang) felvétel az esetről

- a fószer elismeri hogy erőszakolt.

Van valami esélye a bíróságon szerinted?

2022. szept. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/91 anonim ***** válasza:
92%
#74 a bizonyítási eljárás sok elemet használ fel, látlelet, két tanúvallomás (amiben feloldják az ellentmondásokat), egyéb bizonyítékok, pszichológiai szakvélemény, poligráf stb. Ha valóban volt az adott esetben erőszak akkor megvannak a módszerek annak bizonyítására. Nem először lát nemi erőszakot sem a nyomozó, sem a bíró.
2022. szept. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 anonim ***** válasza:
77%

Az a baj, hogy az egész procedúra olyan megalázó a nőkre nézve, hogy az valami gyomorforgató.

Én nem vagyok a feljelentés ellen, mert más módja nincs, hogy az ilyen tetvek szenvedjenek. De azt a lelki traumát, amit a szerencsétlen áldozatok viselnek el, míg a "hozzáértők" "nyomoznak", az egyszerűen borzalmas. Sok erő és mérhetetlen birkatürelem kell. Meg persze a tűrés, míg az "erősebbik" nem kinyilvánítja a véleményét. Mert tetszik vagy sem, sem a rendőr, sem a jogász, sem a bíró férfi nem híres az empátiájáról. A legtöbbje ugyanolyan korlátolt szürkemarha, mint a többi. Ilyen ez az ország. Szabadon az arcodba vághatja, hogy minek deküdtél le vele. Vagy, hogy miért nem hagytad ott aktus közben. Itt az áldozathibáztatás a divat egyébként is. Ha vannak is üdítő kivételek, jó kevesen.

Gusztustalan, ami itt megy. 50-100 évet simán le vagyunk maradva még a környező országoktól is. Ezen dolgok ismeretében élje itt mindenki az életét.

2022. szept. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/91 anonim ***** válasza:
5%
Érdekes lenne ha kandikameraszerűen látnánk hallanánk, hogyan történtek a randevuk találkák. Mert oké vannak elmebetegek, de nehéz elképzelni, hogy egy ilyen elmebeteggel, honapokon keresztül lehetséges értelmes, érzékeny, empatikus kommunikáció, és közben kiegyensulyozottan kb normálisan viselkedik. Mert az az érzésem, ha csak pár orát látnám a viselkedését, hallanám a beszédét, hogy érezni lehetne hogy a manusnál valami zavar van. Mert a pofozás fojtogatás az nem kicsit súlyos állapotra utal. Elfogadva, hogy tényleg nem voltak előzetes jelei az aggressziónak, az is érdekes tapasztalat lenne, hogy valaki ennyi ideig képes normálisnak mutatni magát.
2022. szept. 17. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/91 anonim ***** válasza:
8%

76 mert mi legyen akkor, bemondás alapján már vigyék is a börtönbe mint erőszaktevő mert te azt mondtad mi ? Gondolom tetszene.

Ennyi erővel akkor az ember dugni se merne lassan.

Simán lehet hogy pl a kérdező élvezte és ezt kérte, aztán valiért berágott a csávóra és egyből amit kért már erőszak. Nem azt mondom hogy így van de több ilyen van szerintem mint tényleg igazi erőszak.

2022. szept. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 Aonime ***** válasza:
2%
Szűz nő vagy, hosszú éveket vársz hogy el veszítsd, aztán egy interneten meg ismert faszinak adod oda magad ? Komolyan csodálkozol hogy van aki téged tart hibásnak? Amúgy meg mit vagy oda, pár év múlva te fogod keresni az olyanokat akik normálisan meg tudnak dugni, ha félsz hogy zaklat jelentsd fel és kész, ilyen egyszerű
2022. szept. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 anonim ***** válasza:
89%
Egyszerűen nem értem, hogy egy szexuálisan zaklatott, erőszakolt nővel, hogy mernek így beszélni egyesek! Tisztában vagyok azzal, hogy fotelből, név nélkül, beteg elmével egyszerű ez. Bizom benne, hogy a valós életben ne kelljen nekik, vagy családtagjaiknak megtapasztalni ehhez hasonló szörnyűségeket. Vigyázzatok, nehogy egyszer szembejöjjön a valóság!
2022. szept. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!