Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon durva volt velem első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon durva volt velem első alkalommal jogos, hogy nem szeretnék már tőle semmit?

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedtünk meg és jó pár randi után megtörtént az első alkalom. Nagyon kedves volt míg ismerkedtünk, randiztunk és megbíztam benne valamint én is szerettem volna így lefeküdtem vele de nem olyan volt mint képzeltem.

Megalázott és olyan durva volt velem, hogy nem akartam már tovább de nem bírtam kicsúszni a kezei közül.

Itt most nem arra gondolok, hogy ez volt az első azért volt rossz hanem szinte kikelve magából szó szerint fájdalmat okozott.

Ezek után haza akart vinni mert mondtam itt nem maradok tovább, viszont én szinte elrohantam. Előtte viszont megmondtam, ez volt az utolsó, hogy ilyet tett velem. Azóta nem nagyon beszélünk , ez nem normális és nem szeretnék tőle már semmit tudtára is adtam, de ő azt mondta nagyon kívánt és nem bírt magával de ez nem mentség.

Azóta folyamatosan próbálkozik és szerinte ez nem nagy ügy...

Teljesen más, mint ahogy megismertem.

Mit tegyek? Beszéljem meg vele mégegyszer személyesen, hogy ez ennyi volt?

20+L



2022. szept. 15. 21:28
 51/91 anonim ***** válasza:
95%

Azért ha a durvulást szereti, azért ezt fokozatosan építjük fel, nem elsőre, kivéve ha ez van a csaj által is direkt megbeszélve.



a csávó egy gyökér, írtsd ki az életedből azonnal, végleg, pont.

2022. szept. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is az a gondom, ha nem kamu a kérdés, hogy egy aggresszív önző viselkedés, az hogy nem látszott már jóval előtte is. Nem tudom elképzelni, hogy két ember romatikusan ismerkedik kedvesen, viccesen, megvitatják az érzelmi állapotaikat, aztán meg minden átmenet nélkül ilyen barom módon viselkedik valaki. Szinte kizárt hogy az ilyen viselkedésnek ne legyenek egyértelműen látható előjelei. Ritka furcsa elmebetegségek, droghasználat esetleg indokolhatja, az ilyen változást.
2022. szept. 16. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/91 A kérdező kommentje:

Nem volt túl "tökéletes", vagy agresszív sem fél évig ismerkedtünk és jól elvoltunk még meg is beszéltük,hogy első alkalommal óvatos lesz stb...

Én kedveltem vonzódtam hozzá mert teljesen más oldalát mutatta.

Elfogadhatatlan amit csinált nem is fogok vele személyesen beszélni én ezt lezártam és nem fogok vele többé semmilyen módon kommunikálni.

2022. szept. 16. 05:57
 54/91 anonim ***** válasza:
1%
Legyél velem. Én majd vigyázok rád, óvatos leszek cicafül.
2022. szept. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/91 anonim ***** válasza:
6%
Lett valami nyoma utána ? Hol ártott neked ?
2022. szept. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/91 A kérdező kommentje:

Egy páran már üzenetben is próbálják megtudni pontosan mit tett de kérlek titeket értsétek meg nem szeretném részletezni.

Leírtam fentebb, hogy fojtogatott a nyakamat szorongatta, lefogott, pofon vágott legyen elég ennyi!

2022. szept. 16. 10:20
 57/91 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, ne válaszolj nekik. Sok itt is a beteg agyú véglény, akik max erre vernék ki. Nem normális, ami ebben az országban megy.
2022. szept. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen pszichopata a szép szóból sajna sohasem fog érteni.
2022. szept. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 anonim ***** válasza:
92%
Fogd magad és menj el a rendőrségre feljelentést tenni, de az igaz, ha nem nyomatékosítottad benne az eset után,hogy ezek után semmilyen formában sem akarsz vele kommunikálni, akkor úgy nehezebb dolgod lesz rendőrségi szempontból is.
2022. szept. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez zaklatás is jelentsd fel...
2022. szept. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!