Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon durva volt velem első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon durva volt velem első alkalommal jogos, hogy nem szeretnék már tőle semmit?

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedtünk meg és jó pár randi után megtörtént az első alkalom. Nagyon kedves volt míg ismerkedtünk, randiztunk és megbíztam benne valamint én is szerettem volna így lefeküdtem vele de nem olyan volt mint képzeltem.

Megalázott és olyan durva volt velem, hogy nem akartam már tovább de nem bírtam kicsúszni a kezei közül.

Itt most nem arra gondolok, hogy ez volt az első azért volt rossz hanem szinte kikelve magából szó szerint fájdalmat okozott.

Ezek után haza akart vinni mert mondtam itt nem maradok tovább, viszont én szinte elrohantam. Előtte viszont megmondtam, ez volt az utolsó, hogy ilyet tett velem. Azóta nem nagyon beszélünk , ez nem normális és nem szeretnék tőle már semmit tudtára is adtam, de ő azt mondta nagyon kívánt és nem bírt magával de ez nem mentség.

Azóta folyamatosan próbálkozik és szerinte ez nem nagy ügy...

Teljesen más, mint ahogy megismertem.

Mit tegyek? Beszéljem meg vele mégegyszer személyesen, hogy ez ennyi volt?

20+L



2022. szept. 15. 21:28
 21/91 anonim ***** válasza:
86%

A leírás alapján ez konkrétan szexuális visszaélés volt, mivel nem volt meg a felek között az akarategyezőség.

A hasonló szemétládák sokszor pont azért ússzák meg mert a kérdezőhöz hasonló érzelmileg könnyen manipulálható, önmagukért kiállni képtelen áldozatokra vadásznak akikről tudják nem fogja feljelenteni őket. A ragadozó is a leggyengébb, sérült példányra vadászik a csordából.


Kérdező te konkrétan áldozat lettél. Bocs, de egy naiv 10 éves fruska vagy ha azt hiszed a manipulálással benned felépített rózsaszín ködből bármi is igaz. Átb.szott a palánkon, látta rajtad hogy mennyire kihasználható vagy.

2022. szept. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/91 anonim ***** válasza:
94%
Ha tudta, hogy szűz vagy és annak ellenére ez lett a vége, ez az jelenti, hogy tudatosan tette amit tett!
2022. szept. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/91 anonim ***** válasza:
11%
Mi van??? Neten megismersz valakit és le is fekszel vele úgy, hogy szűz vagy? Te eleve szerelmes sem voltál abba a fickóba. Az sem beléd, sőt, mivel látta hogy elég neked egy netes ismerettség utáni pár randi ahhoz hogy a szüzességed oda add neki...ne haragudj, denagyon nagyon felelőtlen voltál, de ez nem mentség arra amit a férfi tett. Arra meg részedre nincs mentség, hogy ezek után nem tiltod le.
2022. szept. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/91 anonim ***** válasza:
93%
Sajnálom ami történt veled, tiszta szívemből!
2022. szept. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/91 A kérdező kommentje:

Fél éve ismerkedtünk meg és ez idő alatt nem erőltette a szexet, volt egy csomó randink, ha tudtunk találkoztunk nem az van, hogy az első emberrel egy két szóváltás után lefeküdtem.

Egyáltalán nem ilyennek ismertem és bíztam benne hát nem kellett volna vissza csinálni nem tudom, de még egy alkalmat nem adok már neki, hogy bánthasson.

2022. szept. 15. 22:10
 26/91 anonim ***** válasza:
13%
Ez volt az első szexed? A hashtagből ítélve még szűz voltál?
2022. szept. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/91 anonim ***** válasza:
83%
Mikor történt az eset amúgy?
2022. szept. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/91 A kérdező kommentje:

Igen írtam is, hogy ez volt az első alkalom szűz voltam.

Nemrég történt.

2022. szept. 15. 22:14
 29/91 anonim ***** válasza:
95%
Ne beszélj vele szerintem, zárd le rögtön teljesen, máskülönben sok gond lesz még az ilyennel...
2022. szept. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/91 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, annyit érdemes írnod neki, hogy semmilyen formában nem szeretnéd folytatni vele a kapcsolatot, és ha ő ezt nem hajlandó respektalni, akkor fel fogod jelenteni.
2022. szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!