Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon durva volt velem első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon durva volt velem első alkalommal jogos, hogy nem szeretnék már tőle semmit?

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedtünk meg és jó pár randi után megtörtént az első alkalom. Nagyon kedves volt míg ismerkedtünk, randiztunk és megbíztam benne valamint én is szerettem volna így lefeküdtem vele de nem olyan volt mint képzeltem.

Megalázott és olyan durva volt velem, hogy nem akartam már tovább de nem bírtam kicsúszni a kezei közül.

Itt most nem arra gondolok, hogy ez volt az első azért volt rossz hanem szinte kikelve magából szó szerint fájdalmat okozott.

Ezek után haza akart vinni mert mondtam itt nem maradok tovább, viszont én szinte elrohantam. Előtte viszont megmondtam, ez volt az utolsó, hogy ilyet tett velem. Azóta nem nagyon beszélünk , ez nem normális és nem szeretnék tőle már semmit tudtára is adtam, de ő azt mondta nagyon kívánt és nem bírt magával de ez nem mentség.

Azóta folyamatosan próbálkozik és szerinte ez nem nagy ügy...

Teljesen más, mint ahogy megismertem.

Mit tegyek? Beszéljem meg vele mégegyszer személyesen, hogy ez ennyi volt?

20+L



2022. szept. 15. 21:28
 41/91 anonim ***** válasza:
91%
Az biztos, hogy az az ember nem százas. Egyébként hány éves?
2022. szept. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/91 anonim ***** válasza:
95%

Egyre "szebb" a történet a fickó nem csak ragadozó de ráadásként még egy levakarhatatlan pszichopata is. Te most mégis mit vársz tőle, hogy hirtelen magába száll, megváltozik és romantikus gyengéd trubadúrrá változik vagy mi? :D

A hasonló figurák sosem fognak leállni amíg reagálsz bármit is. Ha ismét elgurít az ágyig akkor ugyanaz fog történni ami első alkalommal is történt.

2022. szept. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/91 A kérdező kommentje:

41.

30 éves.

2022. szept. 15. 22:49
 44/91 anonim ***** válasza:
94%
Van a környezetedben valaki, bárki akire tudsz támaszkodni, aki tud segíteni, aki melletted áll?
2022. szept. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 anonim ***** válasza:
91%
Ismerkedés alatt nem volt túl nyájas, túl "tökéletes"? Észrevettél rajta bármilyen akár apró ellentmondást abban amit mond?
2022. szept. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/91 anonim ***** válasza:
96%
#40 ja nem csinált nagy dolgot "csak" egy kis nemi erőszakot. Hát ja a pszichopaták szemében az általuk elkövetett nem nagy dolog. Mivel totál érzéketlenek mások szenvedéseire. Nekik teljesen elfogadható és természetes amit csinálnak. Már alapból előre vetíti azzal hogy "nem történt nagy dolog" hogy ezt bizony feltett szándéka újra és újra megismételni mert hát ez semmiség ugyebár.
2022. szept. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/91 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, szerintem tegyél feljelentést a rendőrségen. Sőt! A többi nő miatt is tedd ezt meg, mert biztos vagyok abban, hogy nem te voltál az egyetlen, akivel ilyet tett. Sajnos abban is biztis vagyok, hogyha nincs megállítva, akkor mégtöbb nővel is meg fogja ezt tenni.
2022. szept. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/91 anonim ***** válasza:
8%
Tíltsd le és kész
2022. szept. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/91 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó ötvenszer elmondta, hogy LETILTJA, DE ÚJ PROFILRA REGIZIK. Ha hülye vagy, vagy gyenge elméjű, akkor ne okoskodjál. Köszönöm.
2022. szept. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/91 anonim ***** válasza:
95%
#49 ja ahogy írod, az igazi piócától nem szabadulsz meg egy tiltással. Újra meg újra felbukkan, képes üldözni zaklatni a legkülönfélébb formában, bármilyen csatornán amin csak tud. "Csak adj még egy esélyt", "nem akarok semmit csak találkozzunk" és hasonló. Ha megadják neki "csak még egy" akkor sem történik semmi, képtelen elfogadni ha ott nemet mondanak neki csak azt hajtja amit ő akar. Beszűkül a tudatuk. Le lehet őket rázni de a sima tiltás nem mindig elég.
2022. szept. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!