Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon miért nem tudok elélvezn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem tudok elélvezni arra ha a barátnőm szopja a farkam?

Figyelt kérdés
Szóval bekapja a kukim szopja feláll de valahogy kevésnek érzem nem tudok elmenni. Nem izgat fel teljesen,most vagy azért mert nagy a kukim vagy a makkom és nem fér be a szájába vagy mert nem eléggé intenzíven/keményen szop? Volt már veletek hasonló? Miért nem tudok szopásra elélvezni?Gondoltam arra is hogy versenyt indítanék arra hogy kitudna elélveztetni szopásra.
2022. júl. 25. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
A szopásra én se tudok el menni
2022. júl. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A nyelvével is játszik, a fejét is mozgatja?

Nekem a párom mindig kéri mikor kezdődik szopáskor az orgazmusa, hogy kezdjem el kézzel is verni neki, így lesz tökéletes.

2022. júl. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kellemetlenül érzed magad és sajnálod a csajt hogy a szájába élvezz tudat alatt persze és ez is elég.
2022. júl. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen,meg szerintem én durván szeretem.
2022. júl. 25. 21:08
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Én is csak akkor tudok,ha min.kézzel csinálja.

Jobban tud szorítani a kezével.

2022. júl. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem engeded el fejben teljesen magad és/vagy nem úgy csinálja a csaj ahogy te szeretnéd, amire vágysz.
2022. júl. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Én se tudtam elmenni. Szimplán csak azért kapta be a fütyimet, hogy érezzem, mintha szopna. De nem szívott semmit, nem nyalogatta, nem kényeztetett, meg sem fogta, csak egyszerűen bekapta. Egyáltalán nem élveztem. Úgy kellett nekem kézzel csinálni, hogy elmenjek.
2022. júl. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem élvezhetően szopja. Más nőnél is ez van ha szopja a far.kad?
2022. júl. 26. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
kikéne próbálni mással
2022. júl. 26. 11:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Gyere, engem le pipázhatsz. Állok elébe.
2022. júl. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!