Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves Hölgyek! A barátnőmmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Hölgyek! A barátnőmmel még az őszi jó időben történ szex kalandunk során volt egy számomra meglepő kijelentése, hogy a csikló orgazmusos lányok állva nem tudnak elélvezni, hiába bármilyen csikló izgatás. Ez igaz szerintetek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 24. 08:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem igaz
2022. jan. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem
2022. jan. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem, ez baromság
2022. jan. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Én rendszeresen úgy élvezek el csiklóval :D
2022. jan. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Meglepnek a válaszok, mert nem sok, de 100%-ban arról szól, hogy állva is el tudnak a nők élvezni csikló izgatással.

Kíváncsi leszek, hátha lesz még több válasz, azok mit mondanak.

2022. jan. 24. 13:36
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy mivel magyarázza, miért nem lehet úgy?
2022. jan. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#6

Magyarázat nem volt, csak azt mondta, hogy Ő állva nem tud, és szerinte egyik nő sem.


A történet:

Egy kinti buliban iszogattunk, és valahogy nagyon felizgult, már igen sok pajzán szöveget suttogott a fülembe, hátra mentünk egy melléképület mögé, csak állni tudtunk ott, ment a csókolózás, meg a simi, Ő leguggolt és kivette a farkam és leszopott (a végén nekem kell dugni a száját keményen, hogy elélvezzek a saját ütememben), ezután Ö felállt, megfordítottam nekem háttal, bal kezemmel a melleit masszíroztam (ezt imádja), jobbal pedig a bugyijába nyúlva a csiklóját kezdtem izgatni, ahogy szereti és fekve, ágyban elélvez tőle, azt mondta, imádja ahogy csinálom, de így állva nem tud elélvezni, és így egyik nő sem tud elélvezni.


Van olyan nő aki mondjuk ebben a pozícióban el tudna élvezni, ha csikló orgazmusos lenne?

2022. jan. 24. 13:55
 8/14 anonim ***** válasza:
37%
Igen, elég sok nő el tudna így élvezni, én is.
2022. jan. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk egy melléképület mögött állva, ittasan lehet, hogy nekem sem menne. De nem az állással van gond.
2022. jan. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
AZ is lehet, hogy akkor valami mást szeretett volna, vagy máshol. Lehet nem számitott arra, hogy ilyen lassan kezdesz CSAK gondolkodni a szavain. (Jo, jo. Biztosan nagyon elfoglalt vagy, de az öszi eseménnyel következö év Januárban foglalkozni? )
2022. jan. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!