Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves Hölgyek! A barátnőmmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Hölgyek! A barátnőmmel még az őszi jó időben történ szex kalandunk során volt egy számomra meglepő kijelentése, hogy a csikló orgazmusos lányok állva nem tudnak elélvezni, hiába bármilyen csikló izgatás. Ez igaz szerintetek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 24. 08:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ezt nem nagyon értem: "hogy ilyen lassan kezdesz CSAK gondolkodni a szavain" vagyis, azért mert itt csak most kérdezem meg, az nem azt jelenti, hogy nem gondoltam rá hamarabb, de az is igaz, hogy nem jutott eszembe minden héten ezen gondolkodni, főleg azért, hogy azóta jó párat már szexeltünk, igaz azóta mindig ágyban, de kitudja mi lesz később, jön a jó idő...
2022. jan. 24. 14:25
 12/14 anonim ***** válasza:
Én el tudok, de lehet, hogy ő meg pont nem. Bonyolult egy dolog a csikló.
2022. jan. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Egyébként azt már tudtuk egymásról, hogy amikor összejött egy-egy kinti szex, pl. Balaton parton, akkor az én kedvemért csináltuk, és én elélveztem, szájába általában, akkor ezzel végeztünk is, csak akkor Ő volt felizgulva, Ő kezdeményezett, és én akartam viszonozni, gondoltam most élvezzen el akkor Ő is, csak élvezés helyett ezt mondta, hogy Ő konkrétan nem tud állva elélvezni.
2022. jan. 24. 15:08
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ültethetted volna az öledbe, probléma megoldva. Én is szeretem az ilyen kis kalandokat, de ha mindig csak adnék, és ott maradnék minden alkalommal felizgulva, egy idő után megunnám.
2022. jan. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!