Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert nem tud elélvezni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tud elélvezni a barátnőm?

Figyelt kérdés

Még csak egyszer feküdtünk le egymással, és csak úgy tudott elélvezni hogy a kezével segített magán..

És utána kérdeztem,hogy ez miért volt,és erre azt mondta hogy ritkán tud elélvezni. Tehát hüvelyi úton tud ritkán elmenni.

De nem tudja hogy miért..

Ennek pszichés oka lehet,vagy valami más?

Ő 22eves En pedig 25.


2022. máj. 14. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem tudnak huvelyi uton.
2022. máj. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Ugy látszik, hogy a lány nagyon nyitott személyiség, hogy az elsö szex után már nyugodtan "segitett magán". Örülj neki, de ne akard azonnal "feltárni" a testét-lelkét. Csak finoman, kis lépésekkel!!!!
2022. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudok. Soha egyszer sem élveztem el hüvelyi úton.
2022. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelyi úton kb senki sem tud elmenni.
2022. máj. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs hüvelyi és csikló orgazmus, tekintve hogy előbbi esetén is gyakorlatilag a csikló "nem látható" része van ingerelve, szóval a kettő gyakorlatilag egy és ugyan az, csak a csikló más pontja van ingerelve. Ettől még a hüvelyinek nevetezz belső orgazmus keveseknek van, szóval nem a barátnőddel van a baj, hogy a sima reszeléstől nem megy el.
2022. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 év után és egy másik partnerrel sikerült elmennem szex közben úgy hogy tényleg csak szex volt semmi mással nem segítettem magamon, normális
2022. máj. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!