Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kicsit bonyolult, de hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit bonyolult, de hogyan érhetném el hogy a barátnőm ne engedjen elélvezni?

Figyelt kérdés

Ez izgat nagyon fantázia szinten, hogy én kinyalom őt, utána kézzel kényeztet, de mikor már közel vagyok, abbahagyja és azt mondja hogy nem élvezhetek el aznap este.


Vagy amikor szexelünk, és ő előbb elélvez, és utána én nem élvezhetek el.


Mondtam neki hogy ez izgatna, párszor már el is jutottunk odáig h abbahagyja, de én olyankor könyörgök neki h fejezze be, és be is fejezi. Van hogy nem könyörgök, de "bűntudata van" és befejezi nekem.


Ez egy bonyolult dolog, kicsit talán hülyeségnek is tűnhet, de talán van itt valakinek ilyesmivel tapasztalata, vagy ötlete?


2022. febr. 1. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi kérdező, de akkor mi értelme lenne az egész "cécónak"?!

Másrészről meg, ha megszakítod a "dolgot" (de már eljutottál egy "szintig"), akkor lehet, hogy utána még a szokásos vizelés is kellemetlen érzés lesz aznap/másnap... :,D

2022. febr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Fantázia szinten baromira izgató szerintem is! De hidd el, ha ezt megéled párszor, az életben annyira nem jó ám az! Az egy dolog, hogy iszonyú fájdalmaid lesznek, mint akit lágyékon rúgtak, ráadásul még olyan feszült és ideges is leszel, hogy senki nem tud majd elviselni. És utána már nem is azért akarsz majd szexelni (vagy kínodban önkielégíteni), mert az milyen jó, hanem csak azért, hogy elmulaszd ezt a rettentő állapotot!

Legalábbis belőlem ezt váltotta ki.

Kicsit hasonló a tökönrúgás mániához - már akit érdekel. Lehet, hogy izgató a gondolat, hogy így "lerendez" egy domináns lány, de ha tényleg betalál ott, akkor bizony nem fogsz a szexre gondolni egy darabig...

A 2 dolog végeredménye amúgy NAGYON hasonló!

Szóval annyira e bánd!

2022. febr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az orgazmuskontroll a BDSM egyik speciális alága (van aki nem is sorolja a BDSM kategóriába pedig "lélektani" hatásmechanizmusa eléggé hasonló). Ha a párod nem affin rá akkor nem fogja tudni "hitelesen" megcsinálni. Egyszerűen nem ilyen alkat.
2022. febr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. van egy kis domináns hajlama, de inkább játékból, szeret büntetni, de csak finoman.. szerintem ezt is megcsinálná csak valahogy túl kéne lépni azon h bűntudata van ha nincs orgazmusom...
2022. febr. 1. 23:33
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Úgy is elérhetnéd nála, hogy ne fejezze be, hogy behazudod neki, hogy "már elmentél"?!

Vagy ez így már leírva olyan h.lyeségnek tűnhet. De ha már próbáltad ezt, akkor tényleg hagyd, majd talán kibontakozik ez még köztetek.

2022. máj. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!