Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon kibekulunk még a szexpar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon kibekulunk még a szexpartneremmel?

Figyelt kérdés

A szeretője vagyok egy nálam 20 évvel idősebb ferfinak. Nem kérem a negatív kommenteket, nem a " Parkapcsolatok" kategóriában írtam ki a kérdést hanem a szexualitasrol szól. A lényeg hogy szomszédok vagyunk , 4 hónapja tart ez az egesz általában atjon, dumálunk egy órát, megiszunk egy üveg bort , jól megkefel és azután azonnal haza megy ( 100 méterre lakik )


Egyszerűen imádom vele a szexet. A multkor vegignezte ahogy zuhanyoztam, és ez néha még mindig eszembe jut. Előtte ezt senki nem tette meg . Kinyalt többször is ,pedig ezt eddig egyik partneremnek sem engedtem meg. O is említette már hogy a szex különösen jó velem . De megsincs köztünk semmi több, nincsenek közös programok stb... napi szinten irogattunk pár sort ,és Kb heti 1x atjott szexelni .


A lényeg, hogy 2 hete összevesztunk mert nagyon beteg voltam és megkertem hogy váltsa ki a gyogyszeremet mert nem tudtam elnenni a gyogyszertarig, vsgy csináljon egy teát mert haldokoltam. Erre ő azt felelte hogy nem. Nagyon kiakadtam, írtam 100 üzenetet hogy mennyire bunkó, szo szót követett , azt írtam hogy b....ssza meg ezentúl az anyját, erre ő letiltott és azóta már felém sem néz. Ha meglat, a fejet is elforditja.


Szerintem egy hatalmas paraszt mert én egy beteg embernek ennyit bármikor megtennek ,függetlenül attól hogy milyen kapcsolatban állok vele úgyhogy úgy érzem igazam volt . Mindent megtett velem amit otthon nem kap meg , anal , oral stb ... láthatólag én voltam az élő szexbabaja, mindent kipróbált amit valaha ki akart próbálni.

.egyszerűen hiányzik


Ez nem szerelem, de hianyzik. Hiányoznak az erős karjai , q fekete haja , a szex , a csokjai


Ma én is letiltottam de nagyon remélem hogy ezzel azt valtom ki belőle hogy hamarosan felbukkan az ajtóm előtt. Szerintetek ennek itt a vége?


2022. júl. 22. 22:53
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nincs mit. Tök jó, hogy őszinte vagy magaddal. Tudom milyen, ha a szex olyan jó valakivel, hogy emiatt ragaszkodsz hozzá (bár nem szexkapcsolatban, olyan nekem nem volt). De azt kérdezd meg magadtól, hogy te mit akarsz és hova/mennyire tartod magad. Ha fontos az önbecsülés és hogy ne csak használjanak, akkor hosszútávon ebben maradni nem kifizetődő lelkileg sem. Persze ha neked elég csak ez (de nem úgy tűnik) az megint más. Valszeg azért tiltott le mert nem kell neki a plusz bonyodalom és ez is a tisztelet meg validálás hiányát mutatja. Amíg neki kényelmes és egyszerű a dolog, addig jó…
2022. júl. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

31, teljes mértékben igazad van . Azt mondta ,nem kell neki ez a cirkusz ,nyugodt életet szeretne , és ezután letiltott.


Ugyhogy ez valószínűleg ennyi volt... Megprobalom atertekelni, atgondoni ezt az egeszet. Rettenetesen rosszul esik,de ezt csak saját magamnak koszonhetem. Pár hét alatt túl leszek rajta ,mondjuk elég kellemetlen hogy a szomszédom és szinte minden nap látom, de ha felnőttek modjara kezeljük a tortenteket, ez sem okozhat gondot.

2022. júl. 23. 14:41
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha tényleg felnőttek módjára kezelitek és nem engedsz a kísértésnek, mert nincs kizárva, hogy befog meg próbálkozni. Viszont ha engedsz akkor az egy véget nem érő kör lesz.. szóval persze, valószínűleg ennyi volt, ha te úgy akarod és meghozod ezt a határozott döntést magadban. Remelem, hogy tényleg sikerül túl lenni rajta:)) es ne feledd, hogy ő nem férfi… nem kezelne így téged, magát es a másik nőt sem ha az lenne. Ne tőle várj semmi pluszt.
2022. júl. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!