Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha kezdek szerelmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha kezdek szerelmet érezni a szexpartnerem iránt?

Figyelt kérdés
2022. jan. 18. 06:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, de ha prosti a szexpartnered akkor jobb ha hagysz egy kis szünetet mert le leszel nullázva.
2022. jan. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Több éves párkapcsolata van a lánynak, ez kimaradt.
2022. jan. 18. 07:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerető? Akkor egy jó ideig ne mond meg neki. De ha ő is érez irántad és ezt ő fogja elsőnek közölni akkor te is beválhatod.

Nekem így lett vége az egyik szerelmemmel. (nagyon bele szerettem)

Szóval én pasi ő nő és volt és az ő pasija az én haverom volt. (nem nagy haver, de csak haver.) És ez a haverom által ismertem meg ez a nőt és egy az egybe bele szerettem. Szóval titokba találkoztunk össze is jöttünk minden nagyon jó volt. És még jobban bele szeretettem és úgy voltam "szerelem legyőz mindent" szóval elmondtam neki. És kiakadt, hogy ezt nem akarta stb stb.. és akkor abba hagytunk és utána csak szenvedtem... Én komoly kapcsolatot akartam, ő meg csak szex stb stb. (szerintem túl csóró voltam neki mert még jogsim sem volt akkor se házam)

2022. jan. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!