Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon kibekulunk még a szexpar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon kibekulunk még a szexpartneremmel?

Figyelt kérdés

A szeretője vagyok egy nálam 20 évvel idősebb ferfinak. Nem kérem a negatív kommenteket, nem a " Parkapcsolatok" kategóriában írtam ki a kérdést hanem a szexualitasrol szól. A lényeg hogy szomszédok vagyunk , 4 hónapja tart ez az egesz általában atjon, dumálunk egy órát, megiszunk egy üveg bort , jól megkefel és azután azonnal haza megy ( 100 méterre lakik )


Egyszerűen imádom vele a szexet. A multkor vegignezte ahogy zuhanyoztam, és ez néha még mindig eszembe jut. Előtte ezt senki nem tette meg . Kinyalt többször is ,pedig ezt eddig egyik partneremnek sem engedtem meg. O is említette már hogy a szex különösen jó velem . De megsincs köztünk semmi több, nincsenek közös programok stb... napi szinten irogattunk pár sort ,és Kb heti 1x atjott szexelni .


A lényeg, hogy 2 hete összevesztunk mert nagyon beteg voltam és megkertem hogy váltsa ki a gyogyszeremet mert nem tudtam elnenni a gyogyszertarig, vsgy csináljon egy teát mert haldokoltam. Erre ő azt felelte hogy nem. Nagyon kiakadtam, írtam 100 üzenetet hogy mennyire bunkó, szo szót követett , azt írtam hogy b....ssza meg ezentúl az anyját, erre ő letiltott és azóta már felém sem néz. Ha meglat, a fejet is elforditja.


Szerintem egy hatalmas paraszt mert én egy beteg embernek ennyit bármikor megtennek ,függetlenül attól hogy milyen kapcsolatban állok vele úgyhogy úgy érzem igazam volt . Mindent megtett velem amit otthon nem kap meg , anal , oral stb ... láthatólag én voltam az élő szexbabaja, mindent kipróbált amit valaha ki akart próbálni.

.egyszerűen hiányzik


Ez nem szerelem, de hianyzik. Hiányoznak az erős karjai , q fekete haja , a szex , a csokjai


Ma én is letiltottam de nagyon remélem hogy ezzel azt valtom ki belőle hogy hamarosan felbukkan az ajtóm előtt. Szerintetek ennek itt a vége?


2022. júl. 22. 22:53
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Igen, tudom ... Sajnos én is beleestem ebbe a hibaba. Nem is igazán értem, hogy lehetek ennyire közömbös egy ferfinek, akivel együtt nevetek, tancolok, jól érzi magát velem , szexelünk stb.... van olyan ember aki ennyi pozitív dolog után még csak egyfajta szimpatiat sem érez?


Tudom hogy nem szeret ,de reméltem hogy fontos vagyok neki vagy legalábbis jelentek neki valamit . Amúgy más nőkkel a feleségén kívül nem szexel. Rengeteget dolgozik, nem egy csajozós típus, külföldön élünk, nem ismer itt senkit , nem jár sehova, és csak havi 2x jár haza a csaladjahoz. Ugyhogy nagyon reménykedem hogy lesz valami ,mert előbb- utóbb biztos ki lesz ehezve

2022. júl. 23. 00:08
 22/33 anonim ***** válasza:
94%

#21 ott vannak a kulcsszavak a hozzászólásodban...

"felesége" - na pont ezért nem hiányzik neki egy szerelmetes lány, beleköphet a levesbe, veszélyt jelenthet a házasságára (nem akarja otthagyni a feleségét csak félrekúrni)

"reméltem" - a vágyálmaid vetítetted ki, de annyira erősen vágytál rá, el akartad hinni hogy végül saját magad becsapva elhitted s utána arcul csapott a valóság

2022. júl. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
58%
22-es Te valami terapeuta nő vagy ?
2022. júl. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
53%
#23 nem nő, de a többi valamennyire talán 😂
2022. júl. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
73%
En sem mentem volna el gyogyszerert. 42/F🤷‍♂️
2022. júl. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
25. Miért??
2022. júl. 23. 08:58
 27/33 anonim ***** válasza:
90%

Ha jól értem 25 vagy, szóval nálam 2 évvel fiatalabb. Mondok én neked valamit, vedd ilyen nővér tanácsnak vagy nem tudom, aminek akarod. Azzal, hogy megkérted, hogy menjen el neked a gyógyszertárba, nem azt éreztetted vele, hogy ez köztetek egy szexkapcsolat. A szexkapcsolat arról szól, hogy szexeltek, mindenféle plusz kötelezettség és kedves gesztusok, tettek nélkül. Ha ezek megvannak vagy természetes módon kialakulnak, az már előre vetíti, hogy érzelmek is vannak és valami több lesz belőle (azt mindenki döntse el maga, hogy ez pozitív vagy negatív) a felek döntése szerint. Már ha a két oldal akarata és érzése találkozik. Tehát ha elkezdtek ilyen egymásnak bevásárlósdit csinálni, az már egy kimondatlan és utaló magatartás arra, hogy törődtök egymással és ez a pasi ezt jól tudja, tökéletesen érzékelte. Ő direkt helyen akarja kezelni a dolgokat és meg akarta húzni a határt, megtartani köztetek ezt a tárgyilagos, érzelem mentes és közömbös valamit… Te meg már most többet vársz tőle tudat alatt mert szex miatt elkezdtél érzelmileg kötődni hozzá és vágysz arra, hogy tegyen feléd valami olyan megnyilvánulást amivel azt fejezi ki, hogy a gondodat viseli, figyel rad, fontos vagy neki. Nem biztos, hogy szerelmes vagy belé, ez még nem az, de ha így folytatódik, nem lesz jó vége. Ő csak eszközként használ a szexre és semmi többet nem akar.

Meg egy dolog: nem tudom van-felesége/nője, de ahogy írtad hogy igazi férfi. Hát ha van, az ilyen minden csak nem igazi férfi… egy erzelmileg fel nem nőtt ember.

2022. júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Most olvasom a korábbi válaszod… tehát meg abban is remenykedsz, hogy majd rájön, hogy te vagy életed szerelme és el tudod csábítani. Neked miért jó ez? Vizsgáld meg magadban… de mindegy, mondhatok bármit, úgysem fogod. Leszrja hogy mennyi jó időt töltöttetek el együtt, mert az ilyen nem férfi és nem felnőtt ahhoz hogy lépjen, csak menekülést keres benned és szórakozást, nem szerelmet. A szerelem nem ez, a szerelem egy tiszta és mély dolog, nem az amiket te kivetítesz rá a gyermeteg lelki vilagoddal…
2022. júl. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
27,28... igazán elgondolkodtató... párszor el kell olvasnom egymás után amit írtál, és utána el fogok gondolkodni rajta. Köszönöm szepen!
2022. júl. 23. 13:58
 30/33 A kérdező kommentje:

Amugy tudom hogy a szerelem nem ilyen. Voltam már szeretve , és szerelmes is voltam ... Tudom hogy konkrétan az üritőtartalya vagyok , és bármennyire is Isteni a szex vele , szerettem volna hogy legalább emberszamba nézzen. Ahogy emlitettem, pár óra hiszti utan már jött a receptet amit addigra már más elhozott, úgyhogy valószínűleg ha nem is kedvel , nem akarta akkor még negszakitani velem a kapcsolatot.


Megtette volna azt a 20 perces utat hogy cserébe tovabbra is az ingyen kvaja legyek....


De miután elkezdtem feltekenykedni, ellenorizni hogy mikor van itthon a kocsija, kerdezoskodni hogy hol volt stb ....besokalt, és letiltott


Valószínűleg jobb ez így, megprobalok tanulni az esetbol

2022. júl. 23. 14:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!