Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon kibekulunk még a szexpar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon kibekulunk még a szexpartneremmel?

Figyelt kérdés

A szeretője vagyok egy nálam 20 évvel idősebb ferfinak. Nem kérem a negatív kommenteket, nem a " Parkapcsolatok" kategóriában írtam ki a kérdést hanem a szexualitasrol szól. A lényeg hogy szomszédok vagyunk , 4 hónapja tart ez az egesz általában atjon, dumálunk egy órát, megiszunk egy üveg bort , jól megkefel és azután azonnal haza megy ( 100 méterre lakik )


Egyszerűen imádom vele a szexet. A multkor vegignezte ahogy zuhanyoztam, és ez néha még mindig eszembe jut. Előtte ezt senki nem tette meg . Kinyalt többször is ,pedig ezt eddig egyik partneremnek sem engedtem meg. O is említette már hogy a szex különösen jó velem . De megsincs köztünk semmi több, nincsenek közös programok stb... napi szinten irogattunk pár sort ,és Kb heti 1x atjott szexelni .


A lényeg, hogy 2 hete összevesztunk mert nagyon beteg voltam és megkertem hogy váltsa ki a gyogyszeremet mert nem tudtam elnenni a gyogyszertarig, vsgy csináljon egy teát mert haldokoltam. Erre ő azt felelte hogy nem. Nagyon kiakadtam, írtam 100 üzenetet hogy mennyire bunkó, szo szót követett , azt írtam hogy b....ssza meg ezentúl az anyját, erre ő letiltott és azóta már felém sem néz. Ha meglat, a fejet is elforditja.


Szerintem egy hatalmas paraszt mert én egy beteg embernek ennyit bármikor megtennek ,függetlenül attól hogy milyen kapcsolatban állok vele úgyhogy úgy érzem igazam volt . Mindent megtett velem amit otthon nem kap meg , anal , oral stb ... láthatólag én voltam az élő szexbabaja, mindent kipróbált amit valaha ki akart próbálni.

.egyszerűen hiányzik


Ez nem szerelem, de hianyzik. Hiányoznak az erős karjai , q fekete haja , a szex , a csokjai


Ma én is letiltottam de nagyon remélem hogy ezzel azt valtom ki belőle hogy hamarosan felbukkan az ajtóm előtt. Szerintetek ennek itt a vége?


2022. júl. 22. 22:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Mitől olyan jó vele?
2022. júl. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Dedó.
2022. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a faszinak volt igaza. Dugni jártatok össze és nem azért hogy a bejáród legyen már bocs. Azért vonz még mindig mert bunkó volt. Duzzogsz kicsit utána megkefélteted magad és minden megy tovább. Nem kell túllihegni.
2022. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
38%
Engedd neki seggből szájba és szent a béke, ritka az engedelmes szexbábú. Én is beléd törölném szívesen.
2022. júl. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Szeretem hogy domináns. Szeretem ahogy megerint, egy igazi férfi. 195 cm magas, 45 éves, nem kigyurt, az az igazi aputest, mégis olyan .... nem is tudom.. fekete hajú, barna szemű. A penisze átlagos. De egyszerűen annyira egymásra hangolodtunk hogy imádok vele szexelni. Tudja hogy hogyan szeretem, a multkor 3 orgazmusom volt vele egymás után és eddig ezt még egy partneremmel sem sikerült elerni . Domináns, szeretem még azt is hogy néha gyengéden megalaz. Erősebben raüt a fenekemre, melyen megdug, lassan ,pont ahogy szeretem. És ha elmentem , megfordit, és hatulrol dug ,ahogy ő szereti, közben a multkor egyszer belenyalt a puncimba póz váltás közben. Imádok vele zuhanyozni szex után, simogatni a széles vallait, imadom ahogy megcsokol. Egyszerűen ez az igazi tűz és szenvedély. Ez van amikor két szenvedélyes ember találkozik. Az első pár alkalom is jó volt, de semmi extra. De Kb 2 hónapja annyira egymasra hangolodtunk hogy a szex Isteni !!! Amúgy meg tök jól elbeszelgetünk, megertjuk egymást, és pont ezért nem értem hogy miért nem mozdítja meg a kisujjat sem értem ( mert amúgy biztos kedvel )


Ha nem is vagyok fontos a számára, és leszar és csak a rib..nca vagyok ,akkor is ilyen minimális dolgokat nem értem miért nem tesz meg értem.

Ennyire bunkó lenne?


Ha úgy is vqn , az sem érdekel. Szeretnem ha még egy ideig folytatodna a viszonyunk

2022. júl. 22. 23:05
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Hallod te sík hülye vagy

Én most már ezt a faszit sajnálom kicsit

2022. júl. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkó, igaza is van, hogy a helyén kezeli, te magad is úgy kezdted az iromanyodat, higx nem a felnőtt párkapcsolatok kategória ez, hanem a szex. Akkor mi bajod? Ennyire nincs senkid, hogy egy szexpartnert kel, gyógyszertárba küldeni mikor beteg vagy? Nincs családod, barátaid, kollégád akivel jóba vagy, senki? Ez irtó gáz húzás volt a részedről, már bocs, de nagyon szánalmas.
2022. júl. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Most miért lennék hülye?


Meg az oke hogy nem a bejaronom, de kéz kezet mos. Ha a szomszed Juliska neni megker hogy hozzam el a gyogyszeret, nyilván megteszem ,pedig nem is ba....om 4 hónapja. Ez lenne a minimum .

2022. júl. 22. 23:10
 9/33 A kérdező kommentje:

Na de ez még semmi ... elkuldtem a másik szomszedot, az el is ment és miután 2 órán át hisztiztem, megjelent a szexpartnerem is ,hogy na akkor hol van az kib...szott recept, de akkor már megvoltak a gyogyszerek.


Utána elkezdt3m feltekenykedni és lenyegeben azért kaptunk össze, nem a gyogyszertaras dolgon.


Jaj, nem is tudom mi van velem.. valószínűleg soha többé nem fogom látni.. olyan durva dolgokat irogattam neki....


Abban remenykedek hogy ha nagyon kanos lesz ,megiscsak eszébe jut hogy q szomszed csajjal milyen jó volt a szex

2022. júl. 22. 23:14
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

elkezdt3m feltekenykedni


Ez a t bajod, bele szerettél, pedig csak lyuk vagy.

2022. júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!