Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon kibekulunk még a szexpar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon kibekulunk még a szexpartneremmel?

Figyelt kérdés

A szeretője vagyok egy nálam 20 évvel idősebb ferfinak. Nem kérem a negatív kommenteket, nem a " Parkapcsolatok" kategóriában írtam ki a kérdést hanem a szexualitasrol szól. A lényeg hogy szomszédok vagyunk , 4 hónapja tart ez az egesz általában atjon, dumálunk egy órát, megiszunk egy üveg bort , jól megkefel és azután azonnal haza megy ( 100 méterre lakik )


Egyszerűen imádom vele a szexet. A multkor vegignezte ahogy zuhanyoztam, és ez néha még mindig eszembe jut. Előtte ezt senki nem tette meg . Kinyalt többször is ,pedig ezt eddig egyik partneremnek sem engedtem meg. O is említette már hogy a szex különösen jó velem . De megsincs köztünk semmi több, nincsenek közös programok stb... napi szinten irogattunk pár sort ,és Kb heti 1x atjott szexelni .


A lényeg, hogy 2 hete összevesztunk mert nagyon beteg voltam és megkertem hogy váltsa ki a gyogyszeremet mert nem tudtam elnenni a gyogyszertarig, vsgy csináljon egy teát mert haldokoltam. Erre ő azt felelte hogy nem. Nagyon kiakadtam, írtam 100 üzenetet hogy mennyire bunkó, szo szót követett , azt írtam hogy b....ssza meg ezentúl az anyját, erre ő letiltott és azóta már felém sem néz. Ha meglat, a fejet is elforditja.


Szerintem egy hatalmas paraszt mert én egy beteg embernek ennyit bármikor megtennek ,függetlenül attól hogy milyen kapcsolatban állok vele úgyhogy úgy érzem igazam volt . Mindent megtett velem amit otthon nem kap meg , anal , oral stb ... láthatólag én voltam az élő szexbabaja, mindent kipróbált amit valaha ki akart próbálni.

.egyszerűen hiányzik


Ez nem szerelem, de hianyzik. Hiányoznak az erős karjai , q fekete haja , a szex , a csokjai


Ma én is letiltottam de nagyon remélem hogy ezzel azt valtom ki belőle hogy hamarosan felbukkan az ajtóm előtt. Szerintetek ennek itt a vége?


2022. júl. 22. 22:53
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
15%
Mekkora a farka?
2022. júl. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs . Átlagos. Kb 15-16 cm . Talán 17
2022. júl. 22. 23:32
 13/33 anonim ***** válasza:
0%
De úgy értem milyen vastag ?
2022. júl. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Átlag.. semmi extra
2022. júl. 22. 23:37
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Átéred ha rámarkolsz?

Amúgy meg old fel a tiltást

2022. júl. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

Aterem.


De nem érdekesebb ha letiltom én is ? Domináns férfi, és ez talán arra ösztönzi hogy ismét harcoljon azert hogy megkaphasson

2022. júl. 22. 23:50
 17/33 anonim ***** válasza:
25%
Melyik ujjaiddal? Hasonlítsd valamihez. Mint pl egy spray? wc papír guriga? Kisebb?
2022. júl. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
95%

Tényleg nem felnőtt párkapcsolat kategória hanem tini 😂 babám te olyan szerelmetes vagy mint egy 15 éves fruska.

Mondjuk te sem vagy 1szerű eset. 100 üzenet??? Ajjaj, én már 15-nél tiltottalak volna 😂 Igen, jól látod ennyit érsz a pasinak (mondjuk a gyógyszert kiválthatta volna az nem nagy mutatvány, szimpla emberi gesztus). S nagyon nem hiányzik neki hogy piócaként rátapadj, a szerelmeddel üldözd. Ha tud csajozni akkor nem akkora mutatvány neki hogy másik csajt újítson be (valószínűleg melletted is volt neki bőven). Nem éri meg a nyűg, a probléma.

Hogy kibékültök-e nem'tom... Lehet ha azt látja lehiggadtál kicsit akkor majd ismét megbúbolja a hamvas fiatal muffodat, de lehet úgy lesz vele nem hiányzik neki megint a cirkusz és inkább azzal töcsköl aki nem okoz neki fejfájást.

2022. júl. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
18 , azt hiszem leirtad a fájó igazságot. :-(
2022. júl. 23. 00:01
 20/33 anonim ***** válasza:
94%
#19 eddig is tudtad, de a fene nagy rózsaszín köd nem engedte hogy lásd
2022. júl. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!